Skocz do zawartości
ReVolutioN

Powrót?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ReVolutioN

Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na paru serwerach

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: Około 4 lat 
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Zainteresowałem się serwerem od samego początku, zawsze próbuje wspierać administracje serwera w ogarnięciu niekulturalnych graczy, oraz tych którzy nie potrafią dostosować się do innych podpunktów regulaminu. Często przebywając na serwerze w godzinach ~22-23  lub później gdy adminów nie ma, rozpętuje się piekło. Aim boty, Wh, niestosowanie się do regulaminu (perki/moce klasy/ks przed 2;07) oraz bugowanie trutek/działek. Chciałbym móc w tych godzinach słabości serwera zapanować nad panującym chaosem. Jestem kulturalnym człowiekiem, który potrafi posługiwać się piękną polszczyzną bez "byków"
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5h
Kontakt: 

- Forum

- Skype : bartek.lesiiu

- GG : 45717924

 

Pozdrawiam.

 

GameTracker - http://www.gametrack...2.34.124:27034/

 

P.S

Zdecydowałem się ponownie ubiegać o posadę admina, gdyż z powodu naszej kochanej służby zdrowia moja rehabilitacja została przeniesiona z września na październik :)

Odszedłem właśnie dlatego ze powinna się zacząć pod koniec lipca, a tu taki! 20 października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...