Skocz do zawartości
skate94

Podanko naplecik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

nick:StRzElAjAcY NaPlEt!

 

Wiek:21

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Żadne ale chce się podjąc wyzwania ;)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):narazie 0 ale  się poprawi

 

Staż w CS-sie:okolo 2 lat

 

Steam / NonSteam:ns

 

Dlaczego Ty:Dlaczego ja hmm moze dlatego że jestem na serwie w nocy gdy jest majwiecej odpalów i osób łamiacych regulamin.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:minimum 4h ale czasem zejdzie caly dzień

 

Kontakt:gg 48114376

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/StRzElAjAcY%20NaPlEt!/80.72.34.124:27034/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie ;

 

 

 

- Steam .

 

 

 

- Zero doświadczenia ( to się da nadrobić, tylko czy taki dobry serwer na początek ? ) .

 

 

 

- Widziałem dzisiaj na GT, ze grałeś po nocy, a z tego co jest napisane w 'Dlaczego ty' wynika to iż padłeś parę razy, wkurzyłeś się i złożyłeś podanie .

 

 

 

- Łamanie reguł - naloty/miny przed czasem oraz sam wiesz co robisz na "wiosce" jak nikogo nie ma ( owszem każdy tam łamał regulamin, a ty jako pretendent chyba nie powinieneś ) .

 

 

 

- Płacz przez mikro .

 

 

 

Są tez plusy ;

 

 

 

+ aktywność ( w dodatku siedzi po nocach )

 

+ Mimo wszystko dobry kontakt z ludźmi

 

+ wiek

 

 

 

Wiem, ze się " nie lubimy ', ale moja opinia to zupełnie coś innego .

 

 

 

 

 

@EDIT

 

 

 

Dzisiaj też źle postawił działko wiedział o tym i uciekł z serwera ( bana dostał, bo macie dobrą opcję w amxbans )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Nie ;

 

 

 

- Steam .

 

 

 

- Zero doświadczenia ( to się da nadrobić, tylko czy taki dobry serwer na początek ? ) .

 

 

 

- Widziałem dzisiaj na GT, ze grałeś po nocy, a z tego co jest napisane w 'Dlaczego ty' wynika to iż padłeś parę razy, wkurzyłeś się i złożyłeś podanie .

 

 

 

- Łamanie reguł - naloty/miny przed czasem oraz sam wiesz co robisz na "wiosce" jak nikogo nie ma ( owszem każdy tam łamał regulamin, a ty jako pretendent chyba nie powinieneś ) .

 

 

 

- Płacz przez mikro .

 

 

 

Są tez plusy ;

 

 

 

+ aktywność ( w dodatku siedzi po nocach )

 

+ Mimo wszystko dobry kontakt z ludźmi

 

+ wiek

 

 

 

Wiem, ze się " nie lubimy ', ale moja opinia to zupełnie coś innego .

 

 

- Widziałem dzisiaj na GT, ze grałeś po nocy, a z tego co jest napisane w 'Dlaczego ty' wynika to iż padłeś parę razy, wkurzyłeś się i złożyłeś podanie .

 

 

 

nie sie wkurzylem tylko nikogo na serwie nie bylo i postanowilem zlozyc podanie poniewaz  w nocy czasami gracze sie pytaja czy mam adma  wiec oto jestem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem bardziej na NIE, bo wiem, że często zdarza Ci się łamać regulamin. Zwykle robisz to kiedy nie ma admina na serwerze, a gdy jest to udajesz takiego wzorowego gracza, chociaż zdarzają się wpadki. To wszystko widać :) Przykro mi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musisz jeszcze popracować. Popraw swoją opinię wśród gracz, może rozważ zakup steam'a, nie jest to obowiązek, ale na pewno plus w podaniu. Zapraszam za dwa tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...