Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

Dwa perki?

Rekomendowane odpowiedzi

Porozmawiajmy na temat samej idei możliwości posiadania DWÓCH PERKÓW NA RAZ! Przede wszystkim można by podzielić je na: perki PASYWNE (działające same, np. platyny) i AKTYWNE (działające pod C, np. notatki sapera). Ja myślę że może to być przełom jeśli chodzi o cod mody, czegoś takiego jeszcze jak żyję nie widziałem i może to zapewnić serwerowi dużą popularność, oraz oryginalność. Z drugiej strony może sprawiać wiele problemów, perki mogą się nawzajem bugować, mogą łączyć się w chore połączenia, dzięki którym nawet 1 lvl będzie w stanie łatwo zabić 500 lvl, no i masowe plagiaty na innych serwach. Mówimy tu oczywiście o POMYŚLE i TEORII więc proszę na razie nie poruszać tematu napisania tego, bo zdaję sobię sprawę że może być to trudne. Czekam na opinie i proszę o niezamykanie tego tematu za szybko i poddanie go masowej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm... Grałem na wieeelu serwerach CoD. Widziałem nie raz połączenie 2 perków (itemów, przedmiotów czy jak one się tam nazywały). Często na takich serwerach widziałem niezły burdel tzn. "koxy" którzy byli w stanie samemu wybić całą przeciwną drużynę. Serwery takie często też były opanowane przez lagi. Dla większości świeżych graczy ciężko było coś ugrać. Pozostali może mają inne zdanie, ale ja jestem negatywnie nastawiony do tego pomysłu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpada. Więcej niż jeden perk zawsze się kończy źle i wiąże się z syfem nawet chodźby było wyjątkowe. Nie da się tego zrobić tak żeby wszystko było dobrze i zbalansowanie. Od samego początku moja decyzja była jednoznaczna i jej nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...