Skocz do zawartości
Anonyymous

Podanie Rainfarn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rainfarn


Wiek: 17


Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na kilku znanych sieciach oraz byłem współwłaścicielem jednej sieci. Jeżeli nie chodzi tylko o serwery CS, jestem właścicielem serwera głosowego. Niedawno otrzymałem propozycję od pewnego hostingu (Nie podam, gdyż mogę zostać oskarżony o reklamę).


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Pewne 9


Staż w CS-sie: 8 lat


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Pragnę wspomóc dobrych administratorów z naszej sieci w uporaniu się z cheaterami i innymi problemami. Bardzo chętnie gram na tymże serwerze, ponieważ grają tu niezwykli ludzie od których można się wiele nauczyć, mimo, że niedawno skończyłem dopiero 17 lat jestem bardzo doświadczony i szybko dedukuję. Punkty w "Znajomość AMXX" przydzieliłem zgodnie ze "skalą rozumienia AMXX". Administracji czasem brakuje, gdy jest ona potrzebna, a bywam w nocy jak i w dzień (Chyba, że znajdę drugą prace). Nie mam problemów z żadnym z graczy. W przyszłości mógłbym się wam przydać ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od tego jak będzie u mnie dziewczyna, ale czas zawsze znajdę :) (1-4 H)


Kontakt: Forum PW, Poczta: [email protected], steam: anonypl

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Rainfarn/80.72.34.124:27034/

 

Ps. Z góry dziękuję za opinie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE, aktywność... nie mówcie mi że przesadzam bo nie wyrobił 7h w ostatnim tygodniu, co jest obowiązkiem admina, poza tym, jeżeli dostał ofertę od innej sieci to znaczy że tam też gra, a (przynajmniej ja to tak widzę) admin powinien poświęcać możliwie najwięcej czasu SWOJEMU serwerowi. Może jest pomocny i uprzejmy ale co z tego jeśli taki jesteś 2x w tygodniu? przykro mi, ale nie :( popraw aktywność i wróć za 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie że wypowiadam się we własnym podaniu, lecz teraz w wakacje ciężko jest mi wyrobić 7H bo pracuje na 2 etaty. A co do tej propozycji to tylko propozycja stworzenia serwerowni, aczkolwiek jak widzicie staram się przyłączyć do tej sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem na Nie, gram często i rzadko cię widuję .

 

Oczywiście resztę wymogów spełniasz, ale przecież duża aktywność to podstawa skoro wiesz, że dużo teraz pracujesz w wakacje to się do tego nie zabieraj .

 

 

 

Pozdrawiam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybaczcie że wypowiadam się we własnym podaniu, lecz teraz w wakacje ciężko jest mi wyrobić 7H bo pracuje na 2 etaty. A co do tej propozycji to tylko propozycja stworzenia serwerowni, aczkolwiek jak widzicie staram się przyłączyć do tej sieci.

 

 

 

 

Aha? Czyli składasz podanie a teraz nawet nie potrafisz wyrobić minimum? To po co to wszystko? Daj sobie spokój. Chyba pora zmienić zdanie i być jednak na NIE. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


#REF

 

 

Nie wyrabiasz nawet minimum czasu a tak perfidnie jeszcze odświeżasz temat? Nie zeby cos ale słabo to wyglada moim zdaniem. Admin powinien byc cierpliwy, jezeli trzeba czasem siedzieć ja spectcie po kilkanaście minut zeby kogos dobrze sprawdzić a Ty w takim temacie, w którym opiekun serwera czeka aż większość sie o Tobie wypowie, pokazujesz sie ze strony raczej osoby mało cierpliwej. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra tak jak obiecałem Skuniastem'u, skoro Number teraz nie znalazł chwilki czasu to ja rozpatrzę podanie.

 

 

 

A więc aktywność poprawiona. Wymagania spełnione, rozmawiałem chwilę z Tobą sprawiałeś wrażenie w porządku osoby. Tak więc przyjmuję podanie - ale póki co na okres próbny 2-ch tygodni, jeżeli będzie zadowolony z Twojej pracy zostaniesz z nami na dłużej. Powodzenia.

 

 

 

Możesz zgłosić się do mnie na pw w celu dodania uprawnień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...