Skocz do zawartości
croxiuu

[ZAMKNIĘTY Trove - MultiHead

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]trove-logo.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

Trove to reprezentant gatunku MMORPG, który wyróżnia się oprawą graficzną opartą na wokselach. Tytuł cechuje się losowo generowanymi światami, w których gracze mogą wznosić wymyślne konstrukcje (a następnie podróżować, zabierając je ze sobą), a także walczyć z potworami i zbierać łupy, rozwijać umiejęŧności kierowanej postaci, bądź oddawać się rzemiosłu i tworzyć rozmaite przedmioty.

 

 

Być może jest ktoś chętny aby pograć sobie wspólnie.

 

Nazwa klubu : MultiHead

 

Mój nick: CroXs

 

Do dyspozycji mamy własna wyspę na której możemy budować   :sowa: [ nie jestem najlepszym projektantem :D ]

 

 

 

Można pobrać przez steam : http://store.steampowered.com/app/304050/

 

Można pobrać normalnie : https://glyph.trionworlds.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tą grę, ale mam problem.

 

Jak włączam normalnie grę, to trzeba się zalogować "nickname i password" tylko pytanie? Jaki nick i jakie hasło.

 

E-mail czy co? Jak ktoś pomoże to pogram. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeba założyć konto na tej grze. Niby jest na steam jednak "Glymph" jest jej producentem. Przy panelu logowania jest niżej "zarejestruj". Potem się rejestrujecie i wszystko ładnie śmiga. I tak się cieszcie, że powiększyli liczbę serwerów bo wcześniej trzeba było czekać z 2h (wieczorem) żeby wgl zagrać.

 

 

Dla mniej kumatych - gramy na Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to jest taki motyw aby zbudować boisko i zagrać w nogę zrobić taki miniturniej.

 

 

 

Ty sobie to wyobrażasz? Każdy na zwierzakach, po 10-20 skoków + dodatki do klas i ty chcesz mecz rozegrać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...