Skocz do zawartości
Lyubov

Galeria by Lyubov

Rekomendowane odpowiedzi

 

to akurat jest w formacie .xcf - ostatnia praca  http://www3.zippyshare.com/v/6EY6ZOXK/file.html

 

 

 

 

 

coś mnie dzisiaj wzięło na League of Legend's

 

 

 

volibear.jpg?1441479237

 

 

 

pantheon.jpg?1441479237

 

 

 

może jakaś odmiana? :

 

 

 

s-a-t-a-l-k-e-r.jpg?1441563337

 

 

Powiem że voli nawet wyszedł, jakieś wtopienie,kolorki pozmieniać i coś dobre by z tego było ;p

 

reszta leży i kwiczy ;p Używaj renderowów jak nie umiesz wycinać bo te "poświaty" wyglądają okropnie.

 

 

 

 

 

 

coś nowego, oczywiście z tutorialem, ale 2h musiałam stracić przy tej pracy :)

 

 

 

mapa.jpg?1441666809

 

 

 

 

Prac z tutków się nie ocenia ale nawet ładny outcome.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie ważne, że pracujesz i chcesz pracować. Ode mnie takie rady, rendery zajmują jak dla mnie zbyt duże części pracy - nie masz tym samym pola do popisu. Odpuść poświaty za renderami. Odcina je to strasznie od tła, co psuje efekt pracy. 

 

 

Dla porównania moja praca z Lee Sin'em - u Ciebie Talon, z dokładnie tym samym renderem.

 

 

 

p1nk7tZ.png?1 talon.jpg?1441463702

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie ważne, że pracujesz i chcesz pracować. Ode mnie takie rady, rendery zajmują jak dla mnie zbyt duże części pracy - nie masz tym samym pola do popisu. Odpuść poświaty za renderami. Odcina je to strasznie od tła, co psuje efekt pracy. Staraj się by prace nie były monokolorystyczne, ale też żeby się nie zapędzić i nie zrobić tęczy w pracy. Ja preferuję mniejsze rozmiary sygnatur, duże jakoś do mnie nie przemawiają. Pracuj, pracuj, pracuj. Nikt grafikiem się nie urodził, wszystko do ogarnięcia.

 

 

Dla porównania moja praca z Lee Sin'em - u Ciebie Talon, z dokładnie tym samym renderem.

 

 

 

p1nk7tZ.png?1 talon.jpg?1441463702

 

 

(Wrzuciłem tylko dla porównania, wiem że nie jest jakaś mega)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...