Skocz do zawartości
Kopalem

Dwie propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc, pierwszą propozycją jest naprawienie expa w sklepie (nie wiem, może tylko mi, ale nie dodaje mi wgl expa po jego kupnie za 16k)

 

Druga z kolei propozycja to dodanie możliwości kupna expa za nieśmiertelniki, bo tak szczerze to są one bezużyteczne. Mam 1000 nieśmiertelników i mam kupować Ciągle SG lub inne rzeczy z ks'a za nie? A tak można by kupić expa i byłoby gites.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć! Co do expa za kase, mi dodaje oraz z tego co wiem innym graczom też :) możliwe ze dodaje po 10s np i nie zauważasz :P co do expa za nieśmiertelniki jestem zdecydowanie za :) Mam 10k i nie idzie nic z nimi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nie exp za nieśmiertelniki odpada bo przecież jak ktoś nabił załużmy 10k to za to kilka lv może kupić nawet na 400. Moim zdaniem za nieśmiertelniki powinno dać sie ulepszać perki, albo np dać 3 rodzaje kupna perku 1 rodzaj to lowowy, 2 rodzaj to perki z dmg i bronią, 3 rodzaj perki z natychmiastowym zabiciem. Oczywiście każdy z tych rodzajów jest droższy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nie exp za nieśmiertelniki odpada bo przecież jak ktoś nabił załużmy 10k to za to kilka lv może kupić nawet na 400. Moim zdaniem za nieśmiertelniki powinno dać sie ulepszać perki, albo np dać 3 rodzaje kupna perku 1 rodzaj to lowowy, 2 rodzaj to perki z dmg i bronią, 3 rodzaj perki z natychmiastowym zabiciem. Oczywiście każdy z tych rodzajów jest droższy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Cześć! Co do expa za kase, mi dodaje oraz z tego co wiem innym graczom też :) możliwe ze dodaje po 10s np i nie zauważasz :P co do expa za nieśmiertelniki jestem zdecydowanie za :) Mam 10k i nie idzie nic z nimi zrobić.

 

 

Możliwe, że nie zauważam, ale to tak czy siak warto zrobic poprawke,  bo widzisz, gdybys nie napisal to przestalbym kupowac xp.

 

 

 

Jak już jesteśmy przy propozycjach to proponuję dodanie kupna premki za PSC. Ja mieszkając za granicą nie mogę sobie wysłać sms'a, a konta bankowego nie mam, przez co nie mogę cieszyć się premką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektórzy to mają wyobraźnię, ale niestety trochę za mało logicznego spojrzenia. Sklep będzie zmieniony, a za niesmietelniki będzie można tworzyć i ulepszać klany. Porównajcie naszego coda z innymi. Mamy rzeczy których nigdzie indziej nie znajdziecie, na innych codach zazwyczaj jest to samo co znajdzie się na amxx - zazwyczaj. Wszystkie większe zmiany potrzebują odpowiedniego wkładu pracy aby funkcjonowały tak jak powinny i oddawały jakość i unikalność serwera.

 

 

Expa dodaje i skaluje się to razem z lvlem - im wyższy lvl tym więcej expa zdobywasz. Kupno za psc raczej odpada, ale mogę Ci pomóc. Zgłoś się do mnie po lub GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...