Skocz do zawartości
Don Vonsito

Nowe mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać nowe mapki bo już żygać się chcę tymi dustami. Proponuje wgrac je na okres próbny od 2 do 4 tyg czasu jeśli nie przyjmą się przez graczy to trudno usuniemy...

 

jail_westwood

 

de_hell

 

de_contra

 

de_calt

 

de_sacrelige

 

cs_assalut_hd

 

big_city_2

 

ewentualnie wszelkiego rodzaju westwoody

 

nie prosze o wgranie wszystkich mapek ale wybranych na probe czy sie przyjma....Dzieki

 

Gramy ze soba juz sporo czasu kazdy gracz zna poczynania drugiego gracza"mowa o starych mapach" bo gdy pojawia sie nowa mapa dzieja sie rozne rzeczy tzn Ci najslabsi zaczynaja byc lepsi bo nikt nie zna mapy itp ...poprostu na tych starych mapach sa przyzwyczajenia i wszystko jest przewidywalne....gdy beda nowe mapy mysle ze server zyska nowych graczy i bedzie ciekawie....jesli zdecydujecie wgrac sie nowe mapy postaram sie aby przekonac graczow do grania na nich.....nie musza byc mapy ktore podalem ....jakiekolwiek :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie mam nic przeciwko ich dodaniu, lecz i tak nietrudno się się domyślić, które mapki przez graczy ciągle będą wybierane.  ;)  Zawsze można je dodać na nasz serwer i zobaczyć co się będzie działo. Może zdarzy się jakiś cud i w końcu gracze bardziej polubią te nowsze mapy, od tych starych znanych już wszystkim na wylot.  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic przeciwko ich dodaniu. Może  jakieś  cudem przypadną graczom do gustu, i dla odmiany będzie coś nowego, a nie tylko monotonne życie na de_dust,  bo tak na ogół  w nic innego by  nie grali ;/  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli te nie przejda to napewno przejda wszelkiego rodzaju westwoody a to juz cos bo w koncu cos nowego...gralem kiedys na serverze gdzie byly same westwoody i bylo ich naprawde wiele rodzai i niektore naprawde calkiem dobre...na naszym servie westwood westwood big i eldorado jest czesto grane wiec mysle ze w pozostale westwoody tez beda grac:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może od razu wyjaśnię. Jail? Serio? Odpada z miejsca. Wszystkie pozostałe nie mają racji bytu - gracze codowi to zazwyczaj młodsi użytkownicy, nie są wybredni i grają tylko najbardziej popularne mapy. Nie wciskajcie im na siłę mapek o których nikt nigdy nie słyszał, bo to jest tylko zaśmiecanie ftp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...