Skocz do zawartości
Lukasek

Podanie Lukasek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Lukasek

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem): Kolega miał założoną kiedyś skromną sieć serwerów i byłem zmuszony mu pomagać.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):W chwili obecnej 5/10.

Staż w CS-sie: W cs'a gram już prawie 7 lat .

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Może i gram na serwerze od niedawna. Jestem za to bardzo aktywny, pozytywnie nastawiony do każdego gracza i niestety gdy adminów nie ma "myszy harcują". Wychodzi wtedy u wielu osób kłopot z używaniem poprawnego słownictwa, zaczyna panować chaos, nikt nie zwraca uwagi na zakaz używania mocy przed 10 sekundami  i graczy na wspomagaczach też nie brakuje.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę że, dziennie spokojnie 4h.

Kontakt:

Steam: Lukasek

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27034/top_players/?query=Lukasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na duże TAK

 

Duzo siedzisz na serwerze +

 

jestes od niedawna/ jedyny minus ale taki mikro minus :D +

 

Zarąbisty z cb gracz , zawsze rozpoznasz cheatera i mi zglaszaswz na u@ badz na steam +

 

 

 

Ten gracz zasługuje na admina , prosze rozpatrzyc to podanie pozytywnie :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to obojętne, możesz i tam adminować chociaż nie widziałem żebyś kiedykolwiek coś zgłaszał na u@ ale może to tylko gdy ja jestem. Obecność na serwie średnia nie ma szału. Szanse zawsze  można dać więc jestem na tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam podobne odczucia co Hemp. Podczas mojej obecności na serwerze nie zauważyłam żadnej aktywności na u@, ale może po prostu się nie złożyło. Myślę, że można przyjąć na okres próbny, a dalej się okaże :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spełniasz wymagania, a po gt widzę że dużo siedzisz na serwerze. Nie wiem tylko jak się sprawujesz na serwerze bo duzo mnie nie było ale myślę, że można dać Ci szansę i przyjąć na okres próbny. Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...