Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    Lukasek

Podanie Lukasek

Nick:Lukasek

Doświadczenie (w byciu adminem): Kolega miał założoną kiedyś skromną sieć serwerów i byłem zmuszony mu pomagać.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):W chwili obecnej 5/10.

Staż w CS-sie: W cs'a gram już prawie 7 lat .

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Może i gram na serwerze od niedawna. Jestem za to bardzo aktywny, pozytywnie nastawiony do każdego gracza i niestety gdy adminów nie ma "myszy harcują". Wychodzi wtedy u wielu osób kłopot z używaniem poprawnego słownictwa, zaczyna panować chaos, nikt nie zwraca uwagi na zakaz używania mocy przed 10 sekundami  i graczy na wspomagaczach też nie brakuje.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę że, dziennie spokojnie 4h.

Kontakt:

Steam: Lukasek

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27034/top_players/?query=Lukasek

Jestem na duże TAK

Duzo siedzisz na serwerze +

jestes od niedawna/ jedyny minus ale taki mikro minus :D +

Zarąbisty z cb gracz , zawsze rozpoznasz cheatera i mi zglaszaswz na [email protected] badz na steam +

Ten gracz zasługuje na admina , prosze rozpatrzyc to podanie pozytywnie :D 

Jak dla mnie to obojętne, możesz i tam adminować chociaż nie widziałem żebyś kiedykolwiek coś zgłaszał na [email protected] ale może to tylko gdy ja jestem. Obecność na serwie średnia nie ma szału. Szanse zawsze  można dać więc jestem na tak

Mam podobne odczucia co Hemp. Podczas mojej obecności na serwerze nie zauważyłam żadnej aktywności na [email protected], ale może po prostu się nie złożyło. Myślę, że można przyjąć na okres próbny, a dalej się okaże :)

Moim skromnym zdaniem TAK zawsze wsółpracuje jest aktywny a dodatkowo spełnia wymagania i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń :).

Spełniasz wymagania, a po gt widzę że dużo siedzisz na serwerze. Nie wiem tylko jak się sprawujesz na serwerze bo duzo mnie nie było ale myślę, że można dać Ci szansę i przyjąć na okres próbny. Jestem na TAK.

Prawie wszyscy admini się wypowiedzieli. Zgłoś się do mnie jutro, bo dzisiaj mnie już nie będzie.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub [email protected] w celu dopełnienia formalności.

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować