Skocz do zawartości
ParChateek

ParChateg jakich mało ; podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  ParChateg aka' ParChacz

 

Wiek: 20
 

Doświadczenie (w byciu adminem): nie w c-s



Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę, że 5* / jeden z aktualnych adminów tłumaczył mi co i jak działa i tak dalej :)



Staż w CS-sie: 4 miesiące, ale zawsze w top15 :P talent gamera !



Steam / NonSteam: STEAM_0:0:118298503



Dlaczego Ty: dosyć niezły gracz, raczej lubiany, bezkonfliktowy, rozpoznam cheatera, nigdy nie cheatowałem, przestrzegam zasad serva ( i chcę zeby inni przestrzegali ! * czytaj _ resp TT max min _ *  :spiteful:



Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jeśli pracuję - 2/3 godziny  ; w dniu wolnym 3-5 godzin



Kontakt: steam / pw / ew. gg

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/ParChateg%20aka%27%20ParChacz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Wiek

 

+ Godziny są

 

+ Tygodniówka również

 

+ Zgłoszenia na u@

 

 

 

To, że nie miał wcześniej admina nie powinno być problemem. Każdy musi gdzieś mieć ten "pierwszy raz".

 

 

 

Masz moje TAK ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko się zgadza także jestem na TAK

 

Miły ogarnięty gracz  ja go tam lubię nie narzekam jemu trzeba dać tą szanse :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rowniez jestesm na TAK. Gracz ogarniety zawsze mnie sie pyta gdy czegos nie wie wiek godzinki i steam jest. Jak czegos nie wiesz mozesz smialo sie mnie pytac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność znakomita, godzinki przegrane.

 

Dostawałam od Ciebie dość dużo zgłoszeń na steam, lecz niestety nie zawsze byłam w stanie wejść na serwer i zbanować delikwenta. Teraz nie będziesz mnie już musiał wołać, natomiast jeżeli potrzebna będzie Ci pomoc w ogarnięciu admina (komend itp) - wiesz, gdzie mnie znaleźć. Jestem do Twojej dyspozycji.  :)

 

 

 

Witam w gronie adminów ODD2#2. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...