Skocz do zawartości
Kita

Podanie Kita

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kita

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem):  Kiedyś byłem na jakimś CoDzie

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10 

 

Staż w CS-sie: Zacząłem grać jakies 10 lat temu

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Nie lubię gdy na servie panuje sodoma i gomora, i gdy bez karnie biegają sobie cziterzy.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-5

 

Kontakt: Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: 45h  ,  GT mi nie działa i samemu sprawdzić nie mogę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Notorycznie łamiesz regulamin, zwłaszcza jeśli chodzi o rakiety, których używasz przed upływem 10s pomimo upomnień. I jak tu być przykładem dla innych? Przykro mi, ale jestem na nie i zdania nie zmienię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania co Nika . Niestety dostajesz często upomienia odemnie oraz innych adminow za łamanie przepisów , co jest dla mnie wyznacznikiem mojej oceny . dodatkowy minius z ostatniego tygodnia pyskujesz jak mało który gracz Po upomieniu cię (rakiety) zacząłeś klnąc co ja odp***am. Jak dla mnie takie zachowanie całowicie cię przekreśla

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rakiety... to jest to co cię tutaj rujnuje, wczoraj 3 razy upomnienie + ban(an) na 30 minut na longu, rakieta 2:09, pamiętam bo to mnie zabiłeś i ja jestem wrednym kablem który załatwił ci bana(na). Nie musisz dziękować ^^ jeśli chodzi o resztę to wymagania ok, a łamanie regulaminu jak ogarniesz  to można by ci dać szansę, na razie neutral, prawdopodobnie za  tygodnie będziesz miał większe szanse jak się ogarniesz. Przestań grać wsparciem! Denerwujące te twoje 255 dmg z rakiety xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o mnie to jestem na NIE. Częste rałamie regulaminu ze względu na rakiety przed 2:07 jak i tzw rush. Dostajesz wiele upomnień, irytujesz innych graczy, jak wspomniał .:Take Buty:. przestań grać wsparciem bo zdaniem wielu graczy jest to wkurzające i cytuje gracza "Denerwują mnie gracze z rakietami, jest to lamerskie bo inaczej nie umią grać". Zmień zachowanie, naucz się regulaminu i wtedy coś możemy pomyśleć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdziłem bansa. Od 18.06 nie dostałeś bana za rakiety. Widać poprawę, co do pilnowania regulaminu. Ja niejednokrotnie dostałem od Ciebie zgłoszenia. Myślę że mogę dać Ci szansę. Przyjmuję na okres próbny dwóch tygodni. Mam nadzieję, że z motywuję Cię jeszcze bardziej.

 

 

Zgłoś się do mnie na PW po więcej informacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...