Skocz do zawartości
venividiwandi

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Wanderinhio.^^

Wiek:16.

Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre ,do nie dawna byłem adminem na JB oraz na innych serwerach nie z sieci.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6

Staż w CS-sie:4 lata

Steam / NonSteam: STEAM 

Dlaczego Ty:Gram trochu na serwerze ,admina czasami brak a czitów od groma.Wtedy pisze po steam i forum i admin wbija ;x Gram wtedy gdy nie ma admina ,nie zawsze lecz w wiekszosci.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3/4 h 

Kontakt:TS,FORUM,STEAM


 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Wanderinhio.%5E%5E/80.72.33.52:27480/


 

ps; te 2 dni nie gralem bo wyjazd mialem ,oczywisice moja aktywnosc nie zmaleje do konca tygodnia
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oczywiście, że tak. często widywany na serwerze, lubiany i ogarnięty. jak najbardziej trzeba dać szanse żeby się wykazał jako admin :>

 

3 x TAK, jedziesz do BARCELONY!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny, u@ zgłasza albo woła na steamie, z kulturą też w porządku no i na serwerze większość go kojarzy. Ja tam bym łysemu dał admina, niech pokaże co potrafi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm, jest to jeden z bardzo aktywnych graczy na serwerze, jak na swój wiek bardzo dojrzały, myślący, uprzejmy, trochę lami, ale potrafi odróżnić skila od czitera. TAAAAAAAAK! krzychu pozdro! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...