Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SH4DOW na @ ??? #2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SH4DOW HS <3~~

 

Wiek: 23 w listopadzie

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem wcześniej na serwerze DD2#2 ogólnie sumując wszystko razem to z jakieś 3 lata będzie

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: Obecnie 2 lata ( wróciłem do CS'a po pięciu latach przerwy )

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Dlatego gdyż męczy mnie co chwile pisanie do adminów prywatnych wiadomości na setam'ie żeby wbili, bo jakiś odpał jest badź dobrze wszystkim znany typ który reklamuje jakiś syf. Nie zawsze jest ktoś z @ na serwie a wiadomo gracze są niemalże cały czas i zadarzy się że wejdzie ktoś odpalony i wtedy pisze prywatnie żeby ktoś wbił, a co do tego typa to cały czas spamuje jakimś syfem co utrudnia gre, bo nie widać kto co pisze. Chciałbym takie sprawy załatwiać sam , a nie prosić cały czas kogoś żeby zrobił to co ma zrobić.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie w weekendy praktycznie siedzę cały czas. W tygodniu to zależy od zmiany. Sumując wszystko razem to w tygodniu średnia wyniesie z 10h spokojnie

 

Kontakt: Steam

 

Cheater Destroyed | SH4DOW

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/SH4DOW%20HS%20%3C3~~/80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się odrazu. Jesteś niekulturalny czasami jesteś okey czasami wpadasz w nerwice.. Jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli. Zresztą każdy wie,że taka sytuacja już miała miejsce. Poczekam na wypowiedź adminow i podejmę decyzję. Lecz czarno to widzę z Twoją kultura. Jeśli będę słyszała że się poprawiłes pomyślimy. Opanuj się nad tym co mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz faktycznie na u@, czasami narzekając na innych a sam nie patrzysz na siebie, ale zgłaszasz tez cheaterów. No z kultura faktycznie różnie bywa, ale biorę pod uwagę to ze już nie jesteś małym dzieckiem i myślę ze będziesz w stanie się opanować. Pomimo ze moja wypowiedz może dla Ciebie nie brzmi zbyt optymistycznie to jednak dałbym Ci szanse.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zamykaj to teraz nie chce mi się czekać nie to nie.

 

To jest właśnie Twoja obojętność. Tak Ci zależy na adminowaniu. Admina na popis nie dostaniesz. A skoro jak napisałeś wyżej 'nie chce mi się czekać,nie to nie " tu nie chodzi o to że chcemy źle, admin ma świecić przykładem! Nie klnac non stop,nie wyzywać,nje robić awantur takich jaka miała już miejsce,odrazu wybuchasz, owszem zgłaszasz u@, steam, tylko szkoda że odrazu z nerwami. A jeśli masz to gdzieś to po co wogole ten post. Sam wiesz jak jest raz da się z Tobą super pogadać a po chwili wpadasz w furie. Wszyscy Admini mają żyć w zgodzie, pomagać sobie włącznie ze mn, jako wasza opiekunka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm

 

Składasz podanie 2 raz, więc zależy raczej na adminie, aczkolwiek napisałeś, żeby zamknąć...

 

z kulturą wiadomo jak jest, ale wiadomo każdy ma prawo się zdenerwować :)

 

Przyda się kolejny admin, gdyż iż ponieważ nie zawsze jest jakiś na serwerze

 

wiek

 

doświadczenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie, wiek masz może 23 lata, ale kultura osobista i styl wypowiedzi (chodzi mi o zwracanie się do graczy) pozostawia wiele do myślenia.

 

Jak grałem wcześniej wydawałeś się spoko, ale gdy zacząłeś pyskować do mnie, a potem pytać innego Admina, czy jestem adminem, od razu zmieniłem zdanie.

 

Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, irytujesz się i nawet Twoja wypowiedź po poście Oli, pokazuje Twoją ignorancje.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. 

 

Powiem krótko. 

 

Jesteś arogancki, niekulturalny itp. 

 

Często masz do innych pretensje, czasem nieuzasadnione, a czasem przesadne.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


H3H3 odezwało się grono "świętych". Mateuszu sam zaczynasz spiny a potem płaczesz. Kozak z Ciebie jest taki wielki że przy innych to jesteś wręcz idealny, ale jak jesteś sam to pokazujesz swoje. No teraz powiesz że nie pamiętasz i będzie oks.... pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


H3H3 odezwało się grono "świętych". Mateuszu sam zaczynasz spiny a potem płaczesz. Kozak z Ciebie jest taki wielki że przy innych to jesteś wręcz idealny, ale jak jesteś sam to pokazujesz swoje. No teraz powiesz że nie pamiętasz i będzie oks.... pzdr

 

Nie będziemy się tutaj kłócić Ty nas nie oceniaj,to Ty składasz podanie i my oceniamy w nim Ciebie. I nie czepiaj się @Mateusz~ bo to dobry admin ;) koniec dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...