Skocz do zawartości
nynek

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Proście, a będzie wam dane.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NYNEK / KK24 / MTK

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Coś się tam kaleczyło...

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 0,5/10

 

Staż w CS-sie: Za długo...

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Madzia mnie błagała, a do tego obiecała, że kupi mi żelki.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ile mi się będzie chciało.

 

Kontakt: PW, steam, FB.

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=TllORUsgLyBLSzI0IC8gTVRL&host=80.72.43.106:27032

 

 

 

PS. Tak, wiem, konto pod podanie. Nie wiem czy mam tyle godzin ugrane na serwerze ile potrzeba. Ale to chyba nie problem dograć jak coś...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko szybko...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że chęci na wypowiedzi w podaniu niewielkie ze strony adminów jak i graczy, dlatego podejmę już decyzję.

 

 

 

Cieszę się, że wracasz do Nas. :)

 

Kilka miesięcy temu byłeś adminem i wywiązywałeś się ze swoich obowiązków niezmiernie dobrze (sama wtedy jako zwykły admin byłam z Ciebie bardzo zadowolona). Mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedziesz i będzie tak samo, a nawet jeszcze lepiej.

 

Witam ponownie na pokładzie Nynuś. :). Zgłoś się do mnie na pw/steam w celu dopełnienia formalności w sprawie Twojego podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...