Skocz do zawartości
MERTON

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> mertoN Adminem ? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:mertoN   skang fe familie.

Wiek:16lat

Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6-7

Staż w CS-sie:6lat

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Lubię pomagać graczom kiedy mam taką możliwość, trudno jest mnie wnerwić, nie nawidze graczy łamiących regulamin a szczególnie cziterów.

Gram często na serwerze , na komputerze siedzę długo i na steamie wieć zgłaszać będzie można na steamie. Lubię poznawać nowe osoby i być z nimi w miłej atmosferze nie w napiętej. Dałem się poznać osobom.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:5h minimum

Kontakt:GG:11413838 , Steam: mertoN , pw

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27032/top_players/?query=mertoN    , zeszły tydzień słąby jeśli chodzi o gt bo byłem na wycieczce. Ogarne te godziny i to szybko bo gram naprawdę często jestem raczej znanym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Co by tu napisać. Widuję Ciebie na serwerze, wyróżniasz się dobrą grą, jesteś spokojną i kulturalną osobą, ale jeżeli idzie o mnie to nie przypominam sobie abym otrzymał od Ciebie jakiekolwiek zgłoszenie. Być może to efekt tego, że każdy w tym czasie grał czysto ^_^ Pomimo tego jestem za tym, żeby dać Ci szansę, gdyż spełniasz wymagania, a ostatnio trochę wykruszyła się nam załoga i każda para rąk do pomocy się przyda  ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dajcie mu admina bo tak spamuje mi na steam co raz że odpalony na dd2 i muszę lecieć... xD. A tak na poważnie ogarnia i w 90 procentach są trafni cziterzy dać mu usp i jest 100 procent także o de mnie duże TAK. Kultura jest myślę że poradzi sobie a jak nie to mu pomożemy w końcu trzeba się wpierać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie, nic wiecej nie dodam, wszystko zostało wymienione. Jestem na Tak :D

 

 

 

ps. myslalem ze jestes starszy ^^ dzieciaku :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...