Skocz do zawartości
Hemp Gru

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> podanie Hemp Gru

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hemp Gru

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 0

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1

 

Staż w CS-sie: 9lat

 

Steam / NonSteam: NonSteam

 

Dlaczego Ty: Nie lubie gdy cheaterzy rozwalają grę porządnym graczą a serwer my favourite, ekipa najlepsza, na serwie jestem 6 :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h nawet do 8

 

Kontakt: [email protected]       gg:54098122

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś bardzo często na serwie . Masz dobry kontakt z graczami . Wiek na plus ,ale doświadczenie żadne AMXX jest prostą rzeczą więc szybko powinieneś ogarnąć   :) . Jestem na Tak . Brak w podaniu GT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Hemp%20Gru/80.72.34.124:27034/

 

 

Ogółem tak średnio, bo 0 doświadczenia, 0 znajomości AMXa, jakoś nie za bardzo widzę abyś pomagał graczom i zgłaszał na u@. Na plus jest duży czas na serwie i w CSie co może pomóc przy rozpoznawaniu cheaterów. Co do zachowania to ok, miły, nie klnie na chacie. Na razie bardziej na TAK. Można dać mu szansę, jakby co to go poinstruuję co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój drogi imienniku (imie wnioskuje po mailu), masz doświadczenie z amxxem nie większe niż ja gdy zaczynałem, w byciu adminem to samo. U Ciebie przewyższa staż w csie. A teraz moje zdanie, jestes często w csie, żadnych złych z zachowań nie dostrzegam, na u@ co prawda moze i niewiele zgłaszasz, jednak zawsze możesz dostać admina na okres próbny. Jestem na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nonsteam trochę boli . Ale tak jak koledzy wyżej - duza ilość czasu przegrana na server ze wiec jestem za okresem próbnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż na serwerze siedzisz dużo i nie ma z Tobą problemów i to by było na tyle plusów. Minusami są słaba aktywność na serwerze (brak jakichkolwiek zgłoszeń na u@), brak doświadczenia w byciu adminem i brak steam. Myślę że można dać Ci szansę i przyjąć Cięna okres próbny więc jestem na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem neutralny, wiem tyle, że dałem Ci bana za obrażanie graczy

 

 

Nie przypominam sobie nic takiego, jedyny ban jaki dostałem na tym serwie to "wrzuć ss'y"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...