Skocz do zawartości
NumberOne

Większy EXP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

 

Kilka dni temu otrzymałem silnik z przyśpieszonym expem - już nie będzie leciało jak krew z nosa.

 

 

Jest jedno ale. Zmiana silnika wiąże się z utratą lvli.

 

 

Więc u góry macie ankietę. Jak dla mnie czekanie, aż ktoś wbije 800lvl, przy obecnej szybkości, to lekka przesada.

 

 

Wybór pozostawiam Wam.

 

 

Pozdrawiam

 

@NumberOne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi sie, ze nie ma co zwlekać tylko robic reset. COD 800 odpaliłes pierwszy raz i masz prawo do modyfikacji, i ulepszania go na bieżąco, by uzyskać jak najwieksza ilośc graczy, nawet jeżeli łączy sie to z chwilowo straconymi lvlami, poza tym wydaje mi sie, ze łatwo bedzie i co najważniejsze szybko odbić sobie te lvle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Silnik został zmieniony. Nie pamiętam dokładnie jak było przedtem, ale teraz pograłem chyba 10min i mam 11lvl, za 4 fragi miałem 7. W razie czego napiszcie, czy dawać bardziej, to może jeszcze na niedzielę się zmieni w razie czego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Exp leci jak krew z nosa. przy bodajze 300 killach mam dopier 41lv . Jestem jak pozostali za ponownym resetem i naprawde zwiekszeniem tego expa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za zwiekszonym expem oraz ponownym resetem serwer kilka osob ma ponad 100 lvl i nie da sie grac gdy maja po 300 hp a my mamy po 120/150. exp niestety leci za wolno jak na cod 800 wydaje mi sie ze leci tak samo jak na cod 200 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie temat zamykam. Zobaczymy jak się potoczy szybkość expa dalej. Nadal zostajemy przy koncepcji hard exp, ale wiem, że to i tak jest za wolno nawet jak na hard. Na razie jest 200lvl, zobaczymy jak pójdzie exp dalej. Jeśli będzie im bardzo ciężko, zmienimy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...