Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie od bana Kalso22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Kalso22

Godzina, data zdarzenia: Około 17:40 14.05.2015

Mapa:DD2

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:1967882730 / 77.89.96.49

Uzasadnienie: Wallhacka nie mam. Czitów nie używałem, a ss'y nie wiem skąd wziąść bo nie robiłem (chyba ze mi sie same "jakoś" zrobiły)

W cs:go mam gold 4(nie wiem po co ta informacja ale dałem ^^). W cs 1.6 non-steam ponieważ przyszedłem tylko chwile pograć na serwerach.

Bana dostałem nagle, tylko że nie wiem z jakiego powodu. Pozdrawiam ;3

 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Wallhack'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1967882730'
[AMXBans] Your IP: '77.89.96.49'
[AMXBans] =======================================
 
 
 
 
Serwer: DD2 + BF4 + COD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www9.zippyshare.com/v/WHfTqJ4B/file.html

 

 

 

A więc tak gracz strzela w innego gracza odrazu gdy on wychodzi za sciany ,w kolejnego oddaje niecelny strzał i zaraz wykonuje ponowny strzał i go zabija .Następnie słyszy innego gracza ,po czym oddaje strzały niecelne w niego ,a ten go zabija. W kolejnej rundzie czeka na graczy ,aż wyjdą zza ściany ,jednak decyduje się wyjść w ich strone ,potem widzi 2 graczy i strzela w nich celnie ,następnie idzie kolo bs'a i niewidząc gracza ,jednocześnie go widzi na respie i strzela w niego niecelnie ,a następnie sie poprawia i strzela celnie  , potem zostaje zabity przez innego ,gdy nie wycelował dokladnie.W kolejnej rundzie gracz idzie i spostrzega gracza CT ,po czym oddaje kilka niecelnych strzałów i wkońcu go zabija ,zaraz po zabicu wychyla się i nie widzac jeszcze przeciwnika oddaje strzał ,jednak nie celny i zostaje zabity. Uważam ,że gracz ma WH i nie daję mu UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ok, tylko że mam takie pytanie: W jakim programie ten film odtworzyć? Bo w cs'ie nie moge a nie mam innego programu na odtworzenie tego pliku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra jednak demko obejrzałem. Jedno stwierdzam. Ten scout jest tutaj albo zbugowany albo nie wiem co, ponieważ próbuję trafić w przeciwnika 1,2 i za 3 dopiero jest normalnie. Ten typo co był niewidzialny, to w ostatniej rundzie się tam krył ponieważ oglądałem typa który został przez niego zabity więc tam spojrzałem i zauważyłem na środku jego nick więc strzeliłem. Nie wiem dokładnie gdzie strzelałem bo go nie widzialem, lecz widzialem nick to próbowałem. Na samym końcu tego demka próbowałem zabić typka z no scope no to próbowałem i zabiłem, a tego 2 też nwm dlaczego, 2 razy go walnąłem i nie mogłem go zabić a dmg się pokazał na ekranie. Tyle, więcej mi się nie chce pisać. Jak nie dostane unbana to nie dostane, wali mnie serwer, na którym admin w cs:go nie grał i uważa że mam czity. (Niech najpierw zobaczy jak się scoutem tam strzela)

 

 

 

@Edit przepraszam że brak przecinków itd. ale nie chciało mi się opisywać tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Demko jest czyste nie widzie tam żadnego WH . Gracz Kalso22 gra bardzo ostrożnie i na słuch nie widzę tam żadnych dowodów ukazujących Wallhacka . Sprawdzenie miejscówek i nasłuchiwanie kroków CT to nie jest jeszcze WH . Skrzynka na respie gdzie siedział CT to jest jedna z kamp dla codów przeważnie za każdym razem sprawdza się tą miejscówkę . Tak czy inaczej demko jest czyste i gracz otrzymuje UB,a admina proszę aby dokładniej sprawdzał graczy za nim da bana z takim powodem .

 

 

 

 

 

 

 

PS>@F.I.G.H.T.E.R. nagrywaj dłuższe demka następnym razem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...