Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Black . / Azyl ~~

Wiek: Wystarczający . Zaawanasowani wiedzą .

Doświadczenie (w byciu adminem): ponad 6 lat adminowania 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10 - ponieważ pluginami się nie zajmuję.

Staż w CS-sie: Za długi .

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Jestem adminem nie od dziś, na owym serverze spędziłem ponad pół roku jako admin, nie było skarg i odwołań z tego co pamiętam. Przyjmując mnie daje gwarancje spokojnej i przede wszystkim czystej gry.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No niestety teraz jest to uzależnione od pracy, ale jak mówi norma 1h - tyle będę w stanie wyrobić. 

Kontakt: Steam / forum 

 

Link do GameTracker'a:

http://www.gametracker.com/player/Black%20./80.72.34.124:27034/ - BLACK

http://www.gametracker.com/player/Azyl%20~~/80.72.34.124:27034/ - AZYL

 

Jeżeli ktoś ma się już wypowiadać, niech będzie to konstruktywna wypowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę Cię z serwera pod nickiem Azyl pod innymi nie . Jakoś specjalnej twojej pomocy na u@ nie widziałem ogólnie jesteś cichy bo nic nie piszesz . Narazie jestem na Nie ponieważ rzadko Cię widać na Serwie . Ale życzę powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczający i za długi to nie odpowiedzi. Ogółem taki neutral ze skłonnościami pod nie bo za często na serwie Cię nie widuję + jeżeli jesteś uzależniony od pracy to idź pracuj, bo czasy na GT nie są jakieś mega super :/ Aczkolwiek przyda się nam osoba z takim doświadczeniem jak twoje. Na razie można uznać na nie, edytuję jak zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Wystarczający i za długi to nie odpowiedzi. Ogółem taki neutral ze skłonnościami pod nie bo za często na serwie Cię nie widuję + jeżeli jesteś uzależniony od pracy to idź pracuj, bo czasy na GT nie są jakieś mega super :/ Aczkolwiek przyda się nam osoba z takim doświadczeniem jak twoje. Na razie można uznać na nie, edytuję jak zmienię zdanie.

 

 

Wystarczający - chodziło mi tu bardziej o to, że osoby takiej Krzychu, czy numer, które ze mną współpracowały nie tylko na tym serverze posiadają o mnie taką wiedzę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc nie jesteś zbyt często na serwerze co widać na GT. Rzeczywiście nie jesteś aktywny na u@, zwykle po prostu grasz. Jednak biorąc pod uwagę doświadczenie, jest bardzo dobrze. Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest
Szczerze mówiąc nie jesteś zbyt często na serwerze co widać na GT. Rzeczywiście nie jesteś aktywny na u@, zwykle po prostu grasz. Jednak biorąc pod uwagę doświadczenie, jest bardzo dobrze. Na tak.

 

 

Nie sztuka jest spam na u@ , a rzeczywiste wylapanie oszusta . z tego co pamiętam 1 czy 2 zgłoszenia poszły ode mnie do Ciebie i były trafne , to samo tyczy się numerka , jestem pewien że ktoś gra nieczysto -dopiero zgłaszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posiadał admina na tym serwerze jako ze nie było skarg w jego kierunku wnioskuje , że wywiązywał sie ze swoich zadań jako admin .

 

 

 

Jestem na TAK

 

 

 

+ Doświadczenie

 

+ Steam

 

+ Wiek

 

- Czas poświecany na Gre

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Game tracker nie powala, a moze powala tylko nie z tego powodu co trzeba. Przypuszczam ze nick Azyl widziałem chociaż raz, moge sie mylić. Jeżeli jednak masz aż tak duże doświadczenie to wydaje mi sie, ze powinieneś zostać przyjęty, szczególnie, ze znasz już administracje, a przynajmniej jej część. Raczej jestem na TAK, ponieważ 7h da sie radę wbić w 7 dni.

 

 

Dodam tylko, ze jeżeli jednak ktoś ma świadomość, ze moze mu sie nie udać nawet 7h wbić to nie warto podejmować funkcji admina, bo to niestety mija sie z celem. Ale jak wspomniałem wcześniej, wymagane jest chociaż 7h wiec to nie dużo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś podać wcześniej GT tego nicku. Myślałem, że nie grasz, bo dwa poprzednie są puste. Z racji, że aktywność nie jest jakaś cudowna przyjmuję na okres próbny. Po uprawnienia zgłoś się jutro wieczorem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...