Skocz do zawartości
z.r.a.z.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podaję podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: z.r.a.z. / 11. / przez odbyt

 

 

Wiek: 28

 

 

Doświadczenie: 3 miesiące na s******, 3 lata na cs******* (serwer zamknięty) jednocześnie na FFA i TP

 

 

Znajomość: pewnie wypadałoby odświeżyć... kiedyś na 9, teraz pewnie 6-7

 

 

Staż w CS-ie: od 2000 roku epizody, od 2008-2013 gra praktycznie co dzień i obecnie powrót na salony od grudnia 2014

 

 

Steam:

Yap (2010) STEAM_0:0:32695694

 

 

Dlaczego Ty: od grudnia grałem na kilku serwerach, ten przyciągnął mnie najprostszym desk'iem, żadnych udziwnień, żadnych rund wstępnych, dobry czas rozgrywki i ludzie mający ponad przeciętny poziom. Nie wiem dlaczego tu składam podanie ale przyzwyczaiłem się do graczy chyba i czasami szybkiej potrzeby reakcji na serwerze gdy nie ma żadnego z adminów - nienawidzę hakowania, przymknę oko na inteligentną kłótnię (bez obrażania i tylko na shoucie), nie cierpię także utrudniania gry poprzez mikro i ludzi (to chyba przyzwyczajenie z TP, którzy bez uzasadnienia nie wykonują celów mapy - wiadomo czasami awp można zachować lub gdy nie ma realnej możliwości wygrania. Decyzja zależy od Was, ja rzuciłem to ot tak - zawsze mogę się przydać. 

 

 

Kontakt: najlepiej steam, rzadziej forum - ewentualnie komunikator jakiś

 

 

 

 

http://www.gametracker.com/zraz/ - musiałem hasło odzyskiwać :P juz nie pamiętam kiedy tam zaglądałem...

 

 

 

 

No także ak coś to w kontakcie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem jak to możliwe, ale ja Ciebie na serwerze nie miałem okazji spotkać być może się mijaliśmy dlatego też za wiele nie mogę o Tobie powiedzieć.

 

 

 

Neutral

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

  • Twój nick nie jest widywany na serwerze coś kłamiesz  
  • Nabij godziny na forum i tematy dopiero mozna o czyms rozmawiac ;3 
  • + Wiek ale masz Tak odemnie zapewne dasz sobie rade :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja na Tak trzeba dać szansę

 

heh Evo mnie tu upomina xD

 

 Widuje gracza ` ogarnięty

 

jest z Wrocławia mam blisko jak będę problemy zajadę strzele go kilka razy hehe :D

 

 

 

WKS <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na TAK

. Widywałem już tego gracza wcześniej na serwerze i większych zatrzeżeń do niego nie mam. Dokonywał także zgłoszeń na u@. Poza tym spełnia wszystkie podstawowe wymagania. Moim zdaniem można dać mu szansę  ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...