Skocz do zawartości
NaPoLeOnE

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie???

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:


- Wchodzenie raz dziennie na forum; +

- Minimum 16 lat; +/- mam 15

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; +

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; +

- Minimum 10h przegrane na serwerze; spoko zrobie +

- Konto steam - Mile widziane, ale nie obowiązkowe; +

- Posiadanie mikrofonu; +

Wzór podania:


Nick:NaPoLeOnE

Wiek:15

Doświadczenie (w byciu adminem):mialem wlasny serwer

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/8

Staż w CS-sie:8,5roku

Steam / NonSteam:steam    

STEAM_0:1:92047382

http://banid.pl/kto?to=0:1:92047382

Dlaczego Ty:Widze jak gacze sa wulgarni i niektorzy maja wywalone na all a aj siedze po 10 h dziennie wiec bed eogarnial pol dnia

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 10h

Kontakt:Steam   http://banid.pl/kto?to=0:1:92047382

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...query=NaPoLeOnE

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostanies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że gracz odpowiedni na to stanowisko. Ma doświadczenie, jest kulturalny i pomocny, a także często jest na serwerze. Zgłoszenia na u@ są trafne, a z jego strony nie ma łamań regulaminu, więc nie powinno być problemu. Jedyny minus to wiek, ale myślę, że w tym momencie to nieistotne, ponieważ ogarnia wszystko. Jak najbardziej na TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem podobnego zdania co Nika, doświadczony, zna się na AMXie, pomaga graczom, zgłasza cheatów i nie tylko na u@. Na to że wiek niekoniecznie musi mieć znaczenie dowodem jestem ja ;) więc i jego można przyjąć. Na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest często, to fakt. Wszystko plus, poza wiekiem rzecz jasna, to nieważne sam mam 16 dopiero za 2 miesiące.

 

Zdarzają sie rzadkie łamania regulaminu np. /ks przed 10 sekundami. Jak Venix napisał cos o tych noobach tez mi sie dziś rzuciło w oczy.

 

Jak dla mnie jednak, dałbym mu admina na okres próbny, bedzie jak trzeba = zostaje. Prosta zależność. Do rzeczy poza tymi co napisałem nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Można dać jemu szansę, chociaż głos Użytkowników, nie wlicza się w opinie końcową, jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Można dać jemu szansę, chociaż głos Użytkowników, nie wlicza się w opinie końcową, jestem na Tak.

 

 

 

Jak to głos użytkowników się nie liczy? To on jest najważniejszy przy decyzji! Jeśli osoba jest nielubiana na serwerze, lub gracze stwierdzą że jest nie tak jak trzeba to nie zostanie przyjęta. My, administratorzy również wyrażamy się głównie jako GRACZE: czy nie przeszkadza nam w grze, czy jest pozytywnie nastawiony, czy przestrzega regulaminu, a jedyne co nas wyróżnia przy takiej ocenie to to że możemy stwierdzić czy zgłasza na u@. Ostatecznie to Number podejmuje decyzję, jednak myślę że nie robi nic na przekór graczom, więc jeśli jemu osoba by pasowała, natomiast w komentarzach byłoby definitywne "NIE" to podanie byłoby odrzucone. (wow nareszcie napisałem coś mądrego w tym tygodniu xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...