Skocz do zawartości
Kamyk71

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kamyk

Wiek: W Lipcu 21

Doświadczenie (w byciu adminem): z 5lat z przerwami, serwerownie juz nie istnieja dlatego jestem tu ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

Staż w CS-sie: z 8lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Nie powiem że brakuje adminów bo jest ich sporo, ale graczy na serwerze jest bardzo dużo dlatego nie zawsze np 1 admin jest w stanie wszystkich graczy ogarnąć, ja zawsze obserwuje graczy więc często zauważam cheaterów, a mam w tym duże doświadczenie bo jednak trochę tym adminem byłem :P

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: no różnie od około 1,5h do 4 czasem nawet 5h.

Kontakt:Myśle że steam wystaczy, zawsze gdy jestem i mogę wejść na serwer to jestem dostępny na steamie :)

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Kamyk/80.72.33.52:27480/

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na tak ;d zamiast uciekać to woła na serwer jak trzeba zainterweniować, na u@ też zgłasza i kultura też jest ;) 

 

 

 

PS. No i łatwo się go bije ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rosso ty się proszę nie wypwiadaj na temat podań bo ładnie w ciula poleciales z każdym. Ale ja tu nie o tobie chciałem .

 

Jestem na tak

 

- ogarnięty

 

-spokojny

 

- wiek

 

-steam

 

-zgłasza na u@

 

Przyda nam się taka osoba jak Kamyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że TAK, jesteś często na serwerze zawsze piszesz u@ bądź steam + kultura. Tak więc witaj w naszym gronie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...