Skocz do zawartości
Procentowy

[GAZETKA] Multi-head! #3

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]20892692925908890211.png[/align]

[align=center]    Witam wszystkich serdecznie. W dniu dzisiejszym chciałbym przedstawić już trzecie wydanie naszej sieciowej Gazetki - Multi-head.pl. Chciałbym również podziękować za miłe przyjęcie wydania drugiego. Miło było czytać te wszystkie pozytywne komentarze. Dziękuję i zapraszam do zapoznania się z następnym wydaniem. Miłego czytania!

[/align]

[align=center]32974849946346217071.png[/align]

[align=center]- 

Usunięty został

dział Multi - Source;

[/align]

[align=center]-

Usunięta została ranga Source Support;[/align]

[align=center]- P

owstał nowy dział - Turniej zespołowy - Counter Strike 1.6;[/align]

[align=center]- Us

unięty został Styl na forum - Blown;[/align]

[align=center]-

Dodana nowa funkcja rangi premium (Wygląd i sposób zabierania);[/align]

[align=center]-

Poprawione zostały nie które szczegóły forum tj. Top Posters itp.;[/align]

[align=center]-

Zostało poprawione ogłoszenie Shoutbox na bardziej przyjazne dla oka;[/align]

[align=center]- P

owstał nowy poddział w Redakcji - Artykuły.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Forum z dnia na dzień przechodzi lekkie renowacje, które pomogą wam w lepszy i wygodniejszy sposób czytać i spędzać czas na naszym forum.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]29152613473018468094.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]79248847689496715569.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] -

Rezygnuje z opieki nad naszym Fanpage'm;[/align]

[align=center]@MaHir - Traci Opiekuna CS:GO DD2;

[/align]

[align=center]@MaHir - Traci stery na działem Multi-Source;

[/align]

[align=center]@Danke:* - Awansuje na Super Admina;

[/align]

[align=center]@EvO - Awansuje na Moderatora forum;

[/align]

[align=center]@FiGhT3r - Awansował na Opiekuna Sieci;

[/align]

[align=center]@happy - Rezygnuje z Opiekuna Serwera AIM/AWP;

[/align]

[align=center]@Joe - Rezygnuje z Opiekuna Serwera ODD2 #1;

[/align]

[align=center]@knoppcio - Rezygnuje z Opiekuna Serwera JailBreak;

[/align]

[align=center] - Awansuje na Opiekuna Grafików;

[/align]

[align=center]@bydlak - Awansował na Moderatora forum;

[/align]

[align=center] - Awansował na Technika forum.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]54404272575751940876.png[/align]

[align=center]O najbliższych planach przyszłościowych na temat Multi-head odpowiedział główny Właściciel naszej sieci - @aquax.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@Procentowy - KOLOR

[/align]

[align=center]@aquax - KOLOR[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]-

Witaj, aquax. Potrzebuje kilku planów przyszłościowych na najbliższy okres dotyczącej naszej sieci. Opowiedziałbyś nam co planujesz wprowadzić, bądź co zmienić na Multihead.pl?

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]- W nie dalekiej przyszłość nie zamierzamy powiększać serwerów 1.6 Jedynie co to iść w CS:GO. Próbuję znaleźć programistę, który stworzy automatyczny sklepik, oraz kogoś do pomocy przy SOURCE MOD'zie.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]- Rozumiem. Może ktoś z naszych obecnych użytkowników były w stanie Ci pomóc przy Source. Nie przedłużając - Wielkie dzięki za udzielenie szybkiego streszczenia naszych przyszłościowych planów. Życzę powodzenia w poszukiwaniach programisty i osoby od Source Moda.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]- Nie ma za co. Również dziękuję.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]98117241081666732944.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]f721ea76a7b0b4625b6ca21aec0f8484.jpg[/align]

O bolesnym starciu Lewandowskiego z Mitchellem Langerakiem w ubiegłotygodniowym meczu z Borussią Dortmund słyszał już chyba każdy kibic w Polsce. Od zeszłego wtorku rozpoczęła się walka z czasem, a jej cel był jeden - występ Polaka na Camp Nou. Z każdym dniem snajper Bawarczyków przybliżał się do gry w meczu z Barceloną, aczkolwiek nadal nie można być tego pewny.

- Nie czuję żadnych obaw - przyznał z uśmiechem Lewandowski w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami na lotnisku przed wylotem do stolicy Katalonii. - O wszystkim przekonamy się w środę. Ale na tę chwilę wszystko jest jak najbardziej w porządku - dodał.

Nic nie stało zatem na przeszkodzie, by "Lewy" odbył razem ze swoimi klubowymi kolegami oficjalny trening na Camp Nou. Okrzyknięty przez Niemców przydomkiem "La Bestia Lewa" Polak wyszedł na murawę Camp Nou w masce i odbył całą jednostkę treningową. Mimo to nadal nie jest pewny występu przeciwko wicemistrzom Hiszpanii. - Porozmawiam z nim, gdyż potrzebuję 11 piłkarzy w 100 procentach gotowych do gry, więc muszę się dowiedzieć, jak będzie się czuł w masce. Wtedy zadecyduję, czy zagra - oznajmił na konferencji przedmeczowej trener Josep Guardiola

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]z11803576Q.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] - Świetnie się z Pepem Guardiolą dogadywaliśmy, gdy tutaj był, ale od kiedy odszedł w 2012 roku, spotkaliśmy się tylko raz, na gali FIFA. Poza tym, nie było żadnych kontaktów - mówił Leo Messi na konferencji przed półfinałem Ligi Mistrzów, w którym Barcelona zagra z Bayernem, prowadzonym przez jej byłego trenera.

[/align]

Te słowa mogą się wydawać zaskakujące, bo to Guardiola sprawił, że wszystko w Barcelonie zaczęło się kręcić wokół Messiego. Był tym trenerem, który z Messiego młodego geniusza zrobił Messiego rekordzistę, seryjnego zwycięzcę Złotej Piłki, najlepszego piłkarza świata. Wymyślił go w roli fałszywej dziewiątki, podporządkował mu grę drużyny, odrzucał piłkarzy, którzy tego nie chcieli zaakceptować, ze Zlatanem Ibrahimoviciem na czele. Po losowaniu półfinału, gdy już było wiadomo, że Bayern zagra z Barceloną i Guardiola pierwszy raz zmierzy się z klubem, który go wychował i z którym wygrywał Puchar Europy jako piłkarz i trener, Pep powiedział, że nie było nigdy w Barcelonie ery Guardioli. - To była era Messiego.

[align=center] 

79248847689496715569.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]z17865277Q,Agnieszka-Radwanska.jpg[/align]

[align=center] [/align]

Rozstawiona z numerem dziewiątym Agnieszka Radwańska przegrała 3:6, 2:6 z Dunką polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki (nr 5) w trzeciej rundzie turnieju WTA Premier na kortach ziemnych w Madrycie (pula nagród 4,185 mln euro).

Był to dwunasty pojedynek tych zawodniczek w imprezie WTA. Osiem z dotychczasowych spotkań, w tym trzy ostatnie, rozstrzygnęła na swoją korzyść Dunka. Poprzednio Polka pokonała Dunkę 6:2, 7:5 w 2013 roku w Dausze.

Porażka oznacza, że Radwańska wypadnie z pierwszej dziesiątki rankingu najlepszych tenisistek na świecie. Po raz ostatni poza czołową dziesiątką była w 2011 roku.

[align=center] [/align]

[align=center]94167232437310094153.png[/align]

[align=center]Do tej Gazetki wybrałem wywiad, który przeprowadził nasz nowy Redaktor z użytkownikiem . Wywiad bardzo szczegółowy. Zapraszam do zapoznania się z nim![/align]

[align=center] [/align]

[align=center]- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -[/align]

[align=center]- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Witam, dzisiaj mam wam do zaprezentowania wywiad z młodym użytkownikiem naszego forum jakim jest 'EnZo. Chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej? W takim razie zapraszam do czytania:[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Redaktor: Pomarańczowy.

[/align]

[align=center]EnZo: Turkusowy.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Redaktor: Witam, nazywam się Krystian i jestem redaktorem na sieci Multi-Head. Zgodziłeś się na wywiad. Możemy zaczynać?

[/align]

[align=center]'EnZo: Witam. Oczywiście, że możemy. Dla tej chwili żyję :)

[/align]

[align=center]Redaktor: Miło to słyszeć. Jako, że nie gościsz długo na naszym forum chciałbym abyś się przedstawił naszym czytelnikom oraz coś krótko o sobie opowiedział.

[/align]

[align=center]'EnZo: A więc tak: Mam na imię Artur, 16 lat w tym roku. Za kilka dni egzaminy więc jeszcze gimbus. Mieszkam w małej wsi w Małopolsce.

[/align]

[align=center]Redaktor: Arturze, posiadasz jakieś hobby bądź zajmujesz się czymś regularnie bądź z pasji?

[/align]

[align=center]'EnZo: Jak każdy młody chłopak kocham grać w piłkę nożną, jednak przez małą kontuzję jestem zmuszony pauzować do czerwca. Poza tym interesuję się komputerami, ciekawostkami ze świata oraz tajnikami przyrody.

[/align]

[align=center]Redaktor: Czy wiążesz swoją przyszłość z czymś z powyżej wymienionych rzeczy?

[/align]

[align=center]'EnZo: W następnym roku szkolnym mam zamiar wybrać się do szkoły o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. W niektórych rzeczach muszę się jeszcze podszkolić, a innych nauczyć. Na chwilę obecną mam wiele marzeń związanych z moimi zainteresowaniami jednak czas pokaże jak to się zakończy.

[/align]

[align=center]Redaktor: Widzę, że dobieramy sobie ten sam kierunek. Tylko ja zamieniam informatykę na j. angielski. Rozumiem, że po liceum ogólnokształcącym idziesz na studia. Masz obrany jakiś kierunek?

[/align]

[align=center]' EnZo: W sumie to aż tak daleko w przyszłość jeszcze nie wybiegam. Moim zdaniem życie jest za krótkie aby planować wszystko z wyprzedzeniem o kilka lat. Świat tak dynamicznie się rozwija, że nie jestem w stanie powiedzieć na jaki kierunek chcę się wybrać. Tak jak pisałem wyżej - czas pokaże

.

[/align]

[align=center]Redaktor: Rozumiem, masz dziewczynę bądź przyjaciół "za których mógłbyś skoczyć w ogień"?

[/align]

[align=center]  'EnZo: Przyjaciół mam wielu jednak za tymi wariatami w ogień skakać nie warto. :D Co do dziewczyny to drugiej połówki jeszcze nie mam. Nie jestem gotowy na takie poświęcenie. Na razie w głowie mam jeszcze głupoty. Najpierw muszę się wyszumieć. Do takiej roli jeszcze nie dorosłem.

[/align]

[align=center]Redaktor: Baw się życiem do póki ono nie bawi się tobą. A twoje gusta muzyczne, jakie rodzaju muzyki słuchasz? Masz jakichś swoich ulubionych wykonawców czy raczej luźno podchodzisz do słuchania muzyki?

[/align]

[align=center]'EnZo: Z muzyką u mnie jest różnie. Słucham wszystkiego i niczego. Jak większość naszych użytkowników lubię to co wpadnie w ucho. Jednak najbardziej przypadły mi do gustu remixy popowych hitów. Oczywiście jeśli można to tak nazwać

.

[/align]

[align=center]Redaktor: Wcześniej wspominałeś, że twoim hobby jest piłka nożna. Kibicujesz jakiemuś klubowi, masz jakichś swoich ulubionych piłkarzy?

[/align]

[align=center]   'EnZo: Do piłki nożnej podchodzę w dość specyficzny sposób. Gram i wiem co się dzieje w footballowym świecie, jednak z kibicowaniem u mnie jest słabo. Wolę grać "w gałę" niż siedzieć przed telewizorem i oglądać mecze.

[/align]

[align=center]Redaktor: Bardzo dobrze, również uważam, że ruch fizyczny jest dużo lepszy niż ślęczenie przed mediami. W temacie multi-headu, czy jest jakaś funkcja, którą chciałbyś zdobyć. Taka, do której za wszelką cenę będziesz dążyć?

[/align]

[align=center]  'EnZo: Po ostatnich zawirowaniach wolę na razie zwolnić. Gram na JailBreak'u i chciałbym tam pomóc jako admin. Ostateczna decyzja należy do Knoppcia. Może w przyszłości jak będę spełniał wymagania to spróbuję zawalczyć o swoje miejsce w "Zielonych Szeregach" Procentowego. Jednak w tym czasie jeszcze wszystko może się wydarzyć.

[/align]

[align=center]Redaktor: Czy podczas pobytu na sieci poznałeś tutaj jakieś fajne osoby o których warto wspomnieć?

[/align]

[align=center]   'EnZo: Serdecznie pozdrawiam Fight3ra, który dał mi szanse sprawdzić się jako admin. Dzięki niemu poznałem świat amxx i wiem, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Warto też wspomnieć o ekipie z JB, z którą zawsze jest beka. Muszę podziękować Numerkowi, że zawsze ma dla mnie czas oraz wymienić ekipę z którą "gramy" mixy w 1.6. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam ale dużo jest takich osób, które mi pomogły

[/align]

[align=center]Redaktor: Na sieci na prawdę mamy świetnych użytkowników, aby ich wszystkich wymienić to czasu nie starczy. Mimo wszystko są osoby wyróżniające się. Gdybyś miał wybrać jedną najbardziej pomocną osobę, kto to by był?

[/align]

[align=center]'EnZo: Zdecydowanie @NumberOne. Zapiernicza jak mrówka i zawsze, czy to rano czy już w nocy ma czas aby zająć się problemami graczy. Zdecydowanie zasłużył na swoją rangę.

[/align]

[align=center]Redaktor: Po wszystkich opiniach, jego aktywności i życzliwości na tą chwilę też wyznaczył bym akurat jego. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

[/align]

[align=center] 'EnZo : Pozdrawiam swoją mamę :D Pozdrawiam Pana redaktora, rudego Wandiego, grafików, Numerka i ogólnie całą wspaniałą społeczność MH

.

[/align]

[align=center]Redaktor: Mama na pewno się ucieszy. Dziękuję serdecznie za wywiad i czas poświęcony na jego współtworzenie. Życzę miłego wieczoru.

[/align]

[align=center]   'EnZo: Ja również dziękuję i życzę udanej nocki. :)

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Dziękuję bardzo za czas poświęcony na przeczytanie tego króciutkiego wywiadu. Życzę wszystkim miłego dnia![/align]

[align=center] [/align]

[align=center]00024966596773356520.png[/align]

[align=center]Nauka spadania

[/align]

[align=center]471698_1.3.jpg

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Kilka osób, którzy próbowali popełnić samobójstwo w ostatni dzień roku spotykają się w tym samym czasie w tym samym miejscu, by zakończyć swoje życie poprzez skocznie z wysokiego budynku. Każdy z nich miał inny powód żeby skoczyć. Wszyscy, którzy byli na tym budynku zaprzyjaźnili się i większość czasu spędzali właśnie ze Sobą. Wszyscy główni bohaterowie na których skupiona jest uwaga w powieści Nicka Hornby'ego są w stanie depresji, która przeszkadza w życiu i daje im myśli samobójcze. Pierce Brosnan to poważny mężczyzna, który prawie całe swoje dorosłe życie spędził w Garniturze przysłaniając swoje nie powodzenia w drinkach i alkoholach. Toni Collette ma syna, który jest nie pełnosprawny i jego życiu już nie zostało dużo czasu. Przez chorobę i obawę przed utratą swojego syna - Toni Collette cierpi tak mocno jak tylko jest to możliwe. Aaron Paul, młody mężczyzna, który nie potrafi rozstać się za swoim ulubionym Jessiem z zespołu muzycznego, który posiadał nazwę - "Breaking Bad". Druga bohaterka płci przeciwnej była kobietą młodą, rozpieszczoną przez bogatego ojca i bardzo pyskatą. Jest jednak jedną z najbardziej zabawnych osób w tym filmie. 

[/align]

[align=center]Serdecznie polecam! 

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Reżyseria: Pascal Chaumeil[/align]

[align=center]Scenariusz: Jack Thorne[/align]

[align=center]Gatunek: Dramat, Komedia.[/align]

[align=center]Produkcja: Niemcy, Wielka Brytania.[/align]

[align=center]Premiera: 21 Marzec 2014 (Polska), 10 luty 2014 (Ogólna premiera)[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]29900504519509025132.png[/align]

[align=center]   79248847689496715569.png  [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] Medale + ranking [/align]

[align=center]OPIS[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Plugin na koniec każdej mapy przyznaje trzem najlepszym graczom medale ( złoty, srebrny, brązowy). Plugin również tworzy ranking medali, w którym za kolejność odpowiada ilość punktów ( złoty; 3 pkt, srebrny; 2pkt, brązowy; 1 pkt). W TOP15 pokazuje ilość każdego z medali oraz ich sumę. Plugin nie zastępuje TOP 15 tylko robi oddzielne. [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]INSTALACJA [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Plik medale_sql.amxx do /cstrike/addons/amxmodx/plugins[/align]

[align=center]Plik medale_sql.sma do /cstrike/addons/amxmodx/scripting[/align]

[align=center]na końcu plugins.ini dopisujesz medale_sql.amxx[/align]

[align=center]mp_chattime 5 w configu[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]CVARY [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]medale_hostname "localhost"[/align]

[align=center]medale_password "password"[/align]

[align=center]medale_username "username"[/align]

[align=center]medale_dbname "database"[/align]

[align=center]medale_minp "3" (ustawia na 3, ponieważ od tylu graczy zlicza medale) [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]    Informacje motd o klasie Premium [/align]

[align=center]OPIS[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Poprzez ten plugin możemy wpisać na serwerze komendę: /kup lub /premium i wyskoczy nam okienko motd z informacją ''Jak kupić klasę premium''[/align]

[align=center]Różnego rodzaju informacje dotyczące klasy premium, możemy zmienić w pliku premium.txt[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]INSTALACJA[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]kup_premium.amxx wklejamy do addons/amxmodx/plugins[/align]

[align=center]premium.txt wklejamy do addons/amxmodx/data[/align]

[align=center]Otwieramy addons/amxmodx/configs/plugins.ini i dopisujemy linijkę kup_premium.amxx[/align]

[align=center]Na koniec resetujemy serwer lub zmieniamy mapę.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]25400907222901997637.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@NikoS[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Utalentowany grafik. Takich ze świecą szukać.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]#1[/align]

[align=center]14785877187548397418.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]#2[/align]

[align=center]73941046351875273170.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center][/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Również bardzo utalentowana. Tym razem jest to Pani Grafik.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]#1[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]ay57pe.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]#2[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]21928676574001223457.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]78013270915469941222.png[/align]

[align=center]Nie dawno wystartował plebiscyt na Miss i Mistera. Zgłaszajcie się do konkursu - Ostatnie dni![/align]

[align=center]Dużo osób się zgłosiło, więc miałem w czym wybierać. Pozwólcie, że przytoczę kilka ostatnio dodanych zdjęć, by pomóc i tym spóźnialskim! Głosujemy! [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@Szprej[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]11074596_1545799172360111_424563185568538714_n.jpg?oh=7e81cf7ad990d184c94cce0c5b7e16de&oe=55DC84E2[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@Ness[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]920151682d18f.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@ROPPSRS[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]UKy3ZRg.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center][/align]

[align=center] [/align]

[align=center]2py27eq.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]75773766922087269974.png[/align]

[align=center]Bardzo ciekawy utwór, który nie cieszy się zbyt duża popularnością gdyż miał 78 tysięcy wyświetleń na YouTube. Utwór ma gatunek muzyki klubowej, która podchodzi czasami pod dubstep. Takimi kategoriami współczesne piosenki cieszą się największą popularnością.[/align]

[align=center]Zresztą zobaczcie sami![/align]

[align=center] [/align]

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=c4KMuuSyGWs [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]86413925371011216436.png[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Pijana laska podeszła do mnie i zapytała:

- Masz może papierosa?

- Pokaż mi cycki i zadaj pytanie jeszcze raz.

Podniosła bluzkę i stanik i zapytała ponownie:

- A teraz masz fajkę?

- Nie palę.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]- Kochanie, Ty tylko żłopiesz to piwsko, a ze mną to nawet nie porozmawiasz.

- A o czym?

- O mnie, o moich potrzebach, jakie kwiaty lubię, jaki kolor...

- A jaki kolor lubisz?

- Róż.

- To róż dupę po piwo.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są świeżo po kłótni. Nagle żona zauważa stadko świń i pyta z ironią męża:

- Twoja rodzina?

- Tak. Teściowie.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]W czasie badań lekarka prosi pacjenta, żeby pokazał penisa. Gość ściąga spodnie i mówi:

- Zazwyczaj nie jest taki mały.

- Spokojnie, często takie widzę.

- No faktycznie, za piękna to pani nie jest.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Zięć zwraca się do teściowej:

- Mamusiu, wychodzę. Kupić coś?[/align]

[align=center]-Mieszkanie sobie kup![/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=right]Gazetka Multi-head.pl #3[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje to za szybko ta gazetka ale fajnie wyszło także + ;))

Gdzieś wciąłeś kilka informacji ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gazetka zaje**sta. Oby takich więcej. Jest co czytać

Łap +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gazetka super wyszła! No Lewandowski już walczy ;d + oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skrótowy zbiór wszystkich informacji zawsze się przyda. Wyszło bardzo fajnie. Oczywiście zasłużony +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden błąd znalazłem ale nie będę robił z tego afery bo wiem jak bardzo cię ta gazetka cieszy ;))

Co ja to miałem . . .

A wiem wiedziałem, że ten wywiad się pojawi :)

Co do pracy to :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba niektóry razem:D

Piosenki nie chciało mi się słuchać, aczkolwiek przyjemna dla ucha:)

Widzę wywiad pisany od kilku dni, bo Lewy grał dzisiaj:D

Informacje ciekawe, dobrze streszczone, masę osób pewnie interesuję za co, dla kogo i za ile MaHir opuścił sieć^^:)

Wyszło super, tak więc mimo tego że Cię nie lubię daję zasłużonego plusika:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Informacje ciekawe, dobrze streszczone, masę osób pewnie interesuję za co, dla kogo i za ile MaHir opuścił sieć^^ :)

Hihi a ja wiem :P 8)

Poza tym gazetka jak zwykle fajnie wyszła ;)

Oczywiście + za pracę i oby tak dalej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Ooo bardzo ładnie. Ciekawie się czyta. Plusik leci ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

4 suchar (o siurku) wygrał!  :rofl:

Cała gazetka -  :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Nie czytałem całego , ale fajnie to wygląda i początek fajnie się czyta , nie poświeciłem na to dużo czasu bo jest tego od groma , ale dobra robota leci + :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie się czytało, wszystko od "A-Z" przeczytane. Wiele informacji na przeróżne tematy, co jest bardzo fajne według mnie, wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

fajnie to wygląda i przejrzyście. niektóre informacje całkiem ciekawe. propsuje :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...