Skocz do zawartości
That Venix

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: That Venix

 

Wiek:18

 

Doświadczenie : byłem już tutaj adminem czyli jest.

 

Znajomość AMX: 8

 

Staż w Cs: 5lat

 

Steam/NonSteam: non Steam

 

Dlaczego ty: pomogę ogarnąć serwer pozatym mam duzo wolnego czasu.

 

Czas jaki dziennie poswiecasz na CS : 1-2h w weekendy wiecej

 

Kontakt : [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.gametracker.com/thatvenix/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na Tak

 

 

- Skoro już miał adma tu to ogarnie

 

- Amxx

 

- Adminów nigdy dosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GT nie powala. W tym tygodniu nie byłoby nawet minimum, więc nie jestem przekonany co do przyjęcia znowu jak pozostali. W najbliższych dniach pokaż dobrą aktywność, bo nie chcę sytuacji, w której od razu po przyjęciu musiałbym dawać ostrzeżenia za aktywność. Zobaczymy kilka następnych dni, jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

GT nie powala. W tym tygodniu nie byłoby nawet minimum, więc nie jestem przekonany co do przyjęcia znowu jak pozostali. W najbliższych dniach pokaż dobrą aktywność, bo nie chcę sytuacji, w której od razu po przyjęciu musiałbym dawać ostrzeżenia za aktywność. Zobaczymy kilka następnych dni, jak to będzie wyglądać.

 

 

Co do aktywności nie wchodziłem na serwer ze względu na to że nie musiałem a i tak wiedziałem że reset będzie. Co do aktywności i wygrania godzin to skupiam się bardziej na weekendach bo niestety ale szkoła trwa dość długo i nie zawsze bede w stanie do grania :D ale za to w weekendy wyrobie wszystko :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji, że już z nami byłeś, ale aktywność na serwerze nie jest super cudowna przyjmuję na okres próbny. Z racji że nie mam czasu do końca weekendu, jutro wieczorem dodam uprawnienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...