Skocz do zawartości
aquax

Znacząca zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

 

 

Z tego co wiecie, serwer praktycznie nigdy nie jest full.

 

Myślałem o zamknięciu bf4 i pozostawieniu samego dd2 połączonego z 4funem. 

 

 

 

Co o tym sądzicie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedziałbym nawet, że serwer świeci pustkami :P

 

Na MH nie mamy jeszcze serwera 4FUN więc myślę, że będzie to dobra zmiana. No i jak wiadomo, 4FUN'y zawsze przyciągają masę ludzi. Aby tylko była ciekawa paczka wgrana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co pamiętam to mieliśmy kiedyś 4funa i świecił jeszcze większą pustko niż teraz jaka jest na DD2+BF4. Grywam na serwerze i jest czasami prawie full serwer lecz czegoś tam brakuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co pamiętam to mieliśmy kiedyś 4funa i świecił jeszcze większą pustko niż teraz jaka jest na DD2+BF4. Grywam na serwerze i jest czasami prawie full serwer lecz czegoś tam brakuje. 

 

 

Podpinam się do wypowiedzi.

Sama gram często na serwerze i mogę śmiało w tejże sprawie napisać, że czasem serwer jest full, czasem po 12-16 osób, a czasem właśnie po 6-8. (podobnie jest z serwerem COD 500K).

 

Osobiście jeśli chodzi o moją osobę to poczekałabym co mają do napisania admini tego serwera czy też stali gracze, których na serwerze bardzo często widuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 Server przeważnie rano świec pustkami, wieczorami jest po 12-16 osób, ja bym zostawił tak jak jest, kto wie może się jeszcze bardziej rozkręci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim skromnym zdaniem problem jest tylko rano bo od poludnia juz sie rozkreca i kolo 16-18 jest sporo graczy ale jestem przeciwny ewentualnemu usunięciu serwera Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 Myślę, że zmiana na 4fun, to będzie totalna klapa :) Grałem na tym serwerze kilka razy i wiem, że potrafi się zapełnić. Jeżeli damy 4 fun to stracimy stałych graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim badz razie potrzebujemy 35 zł na reklame. Ktoś chętny zrobić zbiórkę ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje zamieścić tu cod sms myślę, że każdy z administracji wyśle te 3 czy ile tam złotych do tego pewnie dorzucą się też admini i użytkownicy i zawsze może zostać coś w zapasie na kolejną reklamę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bez reklamy możecie zrobić nawet DD2+COD+ZOMBIE a serwer i tak będzie świecił pustkami. Bez tego ani rusz przy rozkręcaniu serwera.

 

 

Bardzo słuszna uwaga. 101% racji.

 

 

 

@aquax - ja osobiście proponuję zrobić tak, jak napisał Ci @Strajk post wyżej.

 

Ja od siebie na pewno też coś wyślę na reklamę tego serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...