Skocz do zawartości
HardeQ

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Multi-Head #Recenzja4Fun

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Czym jest Multi-Head, chyba każdy z nas wie, chociażby ze względu na fakt, że ta recenzja została umieszczona na forum dedykowanym MH.

[/align]

[align=center]Sieć serverów Multi-Head to sieć skupiająca 27 serverów Counter Strike (1.6 jak i Global Offensive) oraz jeden server na TeamSpeak3.

[/align]

[align=center]Czy warto święcić swój czas, nerwy, a czasami i pieniądze (przy zakupie bonusów na forum/serverach) na MH (lub inaczej MG - skrót tylko dla wtajemniczonych - no offence)?

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Multi-Head jak wspominałem to sieć serverów CS, która powstała w okolicach lutego 2011 roku za sprawą dwóch osób: Aquaxa i Vedaara. Przez przeszło 4 lata prężnie się rozwijała i rozwija się nawet w tym momencie. Mimo, że czasami tego progressu nie było widać, to był on planowany i wdrażany zaraz potem.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Administracja:[/align]

[align=center]Kontakt z administracją czasami może bywać utrudniony, lecz zawsze w końcu wszystko kończy się "happy endem". Siecią głównie zajmują się:[/align]

[align=center]-aquax - maruda, który co chwile spamuje na shoutboxie o klikanie w reklamy (by the way - kliknijcie w reklamki, uszczęśliwmy Mateusza).[/align]

[align=center]- Mor'e7 - tajemniczny, bardzo rzadko bierze udział w jakichś turniejach czy zabawach. Mimo to zawsze kieruje się rozsądkiem, bardzo pomocny dla sieci.[/align]

[align=center]-FiGhT3r - gracz Call of duty modów. Znany z pisania "cześć" na shoutboxie, a następnie znikania. Z tego co mi wiadomo pozytywny chłop. Dodatkowo swojej rangi również nie zyskał bez powodu.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Administrację wspomagają "Super Moderatorowie" oraz "Super Admini":[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]@Procentowy - ma bardzo duży wkład w życie forum, rozsądny, łatwo się z nim dogadać, jest komunikatywny i da się z nim pośmiać.[/align]

[align=center]@Malu - siłacz, pogromca Khalidova, bardzo wiele robi dla sieci pracując przy serverach. Nieoceniony dla sieci.[/align]

[align=center]@Strajk - jasna postać naszej sieci. Mimo, że ostatnimi czasy rzadko go widać to Strajki jest bardzo pozytywnym chłopem, pomoże i pośmieje się z tobą chwilę potem.[/align]

[align=center]@NumberOne - dowód na to, że rudy też może coś osiągnąć. Tak jak @Malu bardzo dużo pracuje przy serverach i tak jak on jest nieoceniony dla sieci.[/align]

[align=center]@Danke:* - miła, zaradna i pomocna. Tak jak koledzy wyżej pracuje na dobre imię sieci.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Wcześniej do grona osób wyżej zaliczało się wiele innych osób, których również wkład w działania sieci był nieoceniony jak na przykład: [/align]

[align=center]- @Consecuente [/align]

[align=center]- @555_dni[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Myślę, że tych panów każdy dobrze zna i nikomu nie trzeba ich przedstawiać.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Pomimo ogromnej ilości serverów na sieci, ta bardzo dobrze funkcjonuje.[/align]

[align=center]Forum sieci jest bardzo dobrze dobrane graficznie, w większym stopniu odpowiadają za to graficy oraz byli graficy tacy jak:[/align]

[align=center]- @Freezu[/align]

[align=center]-@NikoS[/align]

[align=center]-Desire`[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Oczywiście w tym wypadku działało więcej osób, lecz ciężko dla mnie, zwykłego recenzenta byłoby wszystkich odszukiwać i wymieniać.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Na forum organizowanych jest wiele konkursów, wszystkie oficjalne doprowadzane są do końca. W konkursach wygrywamy przeróżne nagrody, czasami w puli jest jakaś ranga/klasa/vip na forum/serverze, a zdarzało się, że można było wygrać nawet konto steam z counter strikiem. Polecam każdemu branie udziału w konkursach, losowaniach i typerach, ponieważ zawsze jest szansa, że to ty wygrasz "atrakcyjne" nagrody.[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Przejdźmy do oceny:[/align]

[align=center]Administracja: 9/10 - gdybym dał mniej to jeszcze jakiś zagubiony ban by mnie napotkał. :dodgy:[/align]

[align=center]Servery: 8/10 - większość działa płynnie, lecz znajdują się jeszcze jakieś niedociągnięcia oraz bugi, które są do poprawienia bądź nic nie da się na nie poradzić.[/align]

[align=center]Forum: 8/10 - forum działa prawie bez zarzutu, jest również kilka niedociągnięć, które powinny zostać w najbliższym czasie załatwione[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Generalnie (nie pole..) gorąco polecam stałe dołączenie do grona użytkowników (MG) MH.[/align]

[align=center]Jako osoba z ponad trzyletnim stażem mogę śmiało powiedzieć, że nie żałuję iż zostałem tu na dłużej, ponieważ nasza sieć odznacza się tym, że mamy wspaniałych użytkowników (w większości) z którymi w łatwy sposób można się dogadać na każdy temat.

[/align]

[align=center] [/align]

* PS. Napisałem to z własnej woli, niestety żadnych przelewów z tego tytułu nie było i nie będzie. :( :(

** Dodawałem wątki jak w poprzedniej recenzji - za pan brat z parodią. Nikogo nie miałem na celu obrazić ani ośmieszyć.

*** Jak w tytule recenzja była pisana 'for fun'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie wyszło, troszkę motywów można nazwać "humorystycznych", trochę powagi. Dlatego leci zasłużony +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za darmo nic się nie robi więc mu nie wierzcie. Swoje to on już za to dostał ;))

A kiedy ostatnio jakiś "typer" był?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za darmo nic się nie robi więc mu nie wierzcie. Swoje to on już za to dostał ;))

A kiedy ostatnio jakiś "typer" był?

Masz STS ;))

Cała prawda o MG :D ++

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie napisane leci + tyle, że dodam go jutro, bo wyczerpałam limit ;d ;) Troszkę można się pośmiać ;) Jest git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za te miłe słowa. ;))

Miłe dla oka. Szkoda, że takie krótkie. :P 

Dobra robota! ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuje za te miłe słowa. ;))

Miłe dla oka. Szkoda, że takie krótkie. :P 

Dobra robota! ;))

Zapomniałeś dopisać, że pieniążki zostały przelane na konto w Szwajcarskim banku xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Naprawdę bardzo dobra robota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff:D Prze misterów i miss nie mogłem dodać plusika od razu, ale teraz już da radę:) Recenzja super, tym bardziej że od siebie, po prostu:) Leci zasłużony +:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nam słodził że aż mnie tyłek boli.

Prawilna recenzja, fajnie napisane. Dobra robota :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Dobrze napisane. Teraz będzie pisał zrobisz coś dla mnie? Ziomek odmówi a on napisze, a ja Cię tak ładnie opisałem. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Dobra robota fajnie Ci to wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysł, nie spodziewałem się czegoś takiego ;) Dziękuje za miłe słowa :) Brakowało kogoś takiego jak Ty w redakcji ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Bardzo dobrze i ciekawie napisane, leci plusik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...