Skocz do zawartości
Glowa

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie Głowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Glowa    

 

Wiek: 18 ( w tym roku )

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Takie sobie bylem na paru serverach adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

 

Staż w CS-sie: 7 lat

 

Steam / NonSteam: Non Steam

 

Dlaczego Ty:  Gra wielu graczy na serverze , ale za to jest malo administatorów.

 

 Zglaszam na u@ graczy takich co lamia regulamin. Server bardzo mi sie spodobal. Niektórzy mnie juz poznali.

 

Na forum jestem od czasu do czasu lecz jak dostane admin bede napewno czesciej.

 

Gram czysto na serverze.   Prosze o rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-7h

 

Kontakt:   GG: 52941503

 

 

Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Glowa/80.72.40.110:27027/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny to fakt, zgłaszać zgłaszasz, jednak konto zostało założone pod podanko, nie posiadasz platformy steam i troszkę krótki staż masz na tym serwerze co prawda gametracker pokazuje, iż rok temu twoja przygoda się tu zaczęła, jednak nigdy wcześniej Cię nie widziałem prócz tego tygodnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność masz super,jedną z najlepszych na serwerze.

 

Na u@ zgłaszasz z tego co @Jasille pisze

 

 

Ale...

 

Konto pod podanie,oraz co prawda jak pisze Jasille na serwerze grałeś dawno temu ale wróciłeś 6dni temu.Pograj jeszcze troche,bardziej poznaj się z ludźmi.

 

Narazie jestem neutralny

z racji tego,że do gry tu wróciłes 6 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja w przeciwieństwie do Was jestem na TAK

 

 

Powody:

 

-Aktywność

 

-Nie grał ostatnio ale to jego powody i życie osobiste, ważne ,że ma czas, aktywny i TOP 1 posiada więc widać ,że mu zależy, Jest najaktywniejszy więc należy mu się admin chociażby próbny jak zaufania nie macie, Zgłasza na u@ bo dostawałem powiadomienia, Lecz konto pod podanie to fakt, ale szanuje go za to ,że nie nabija posty lub nie kopiuje z innych stron pomysłów.

 

Jest aktywny, pomocny i wyjaśnia, bezproblemowy itd.

 

 

Jedynie można doczepić się do późno założonego konta ale stały bywalec COD 45K więc czemu nie.

 

 

Dodam iż platforma STEAM nie jest wymagana!, Zostało to skreślone w wymaganiach.

 

Dodam iż steam nie pomaga Ci w grze na Codzie więc nie rozumiem o co tyle zachodu.

 

 

Powodzenia i dałbym chłopakowi szanse w porównaniu DO INNYCH PODAŃ... Konkretna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja w przeciwieństwie do Was jestem na TAK

 

Powody:

 

-Aktywność

 

-Nie grał ostatnio ale to jego powody i życie osobiste, ważne ,że ma czas, aktywny i TOP 1 posiada więc widać ,że mu zależy, Jest najaktywniejszy więc należy mu się admin chociażby próbny jak zaufania nie macie, Zgłasza na u@ bo dostawałem powiadomienia, Lecz konto pod podanie to fakt, ale szanuje go za to ,że nie nabija posty lub nie kopiuje z innych stron pomysłów.

 

Jest aktywny, pomocny i wyjaśnia, bezproblemowy itd.

 

Jedynie można doczepić się do późno założonego konta ale stały bywalec COD 45K więc czemu nie.

 

Dodam iż platforma STEAM nie jest wymagana!, Zostało to skreślone w wymaganiach.

 

Dodam iż steam nie pomaga Ci w grze na Codzie więc nie rozumiem o co tyle zachodu.

 

Powodzenia i dałbym chłopakowi szanse w porównaniu DO INNYCH PODAŃ... Konkretna osoba.

 

 

Ja jestem bardziej na tak niż na nie.Na u@ zgłasza,jest miły,ogarnięty i aktywny.Chodzi mi po prostu o to,że wrócił do gry tydzień temu.Ale masz rację.Jak najbardziej jestem teraz za okresem próbnym lub pełnym adminem.Decyzja w rękach @Galaxy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK.

Aktywność na serwerze na wielkim poziomie, miły, kulturalny i pomocny. Jeden z niewielu, którzy spędzają tak dużo czasu w grze. Fakt faktem nie posiada Steam, ale jak w moim przypadku, nie jest to najważniejsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...