Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Prośba o Ub.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: CarteR

Godzina, data zdarzenia: 11:30 ,27.04.2015

Mapa: de_dust2

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : CarteR 
[AMXBans] Reason : ' aktywny ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1434065487 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 91.222.117.14 ' 
[AMXBans] =============================================== 
 

Uzasadnienie: Witam . Grywam na waszym serwerze,może od niedawna,ale spodobał mi się,więc pofatygowałem się założyć tutaj konto,i wyjaśnić sprawę mojego bana. Otóż,wlazłem sobie na serwer,pograłem może niecałe 5 minut,trafiłem 4 banie,po czym patrzę,dostałem bana,rzekomo aktywny. Admin który mnie banował, nie zrobił ssów abym mógł je tutaj wstawić. Nie wiem czy to normalne,że zagrałem jedną rundę,i dostaje bana ,a banujący mnie,nawet nie raczył chyba zaobserwować mojej gry na speccie, Być może,dostałem bana omyłkowo,nie wiem...Chciałbym właśnie wyjaśnić to,bo nigdy nie grałem na żadnych czitach,obstawiał bym też możliwość taką,że ktoś inny grał na identycznym nicku co ja,skoro tyle osób się tam przewija. W każdym bądź razie,PROSZĘ CZY TEŻ NALEGAM O ROZPISKĘ DEMKA. !! Z tym że,jakoś Adminie rozpisywać się wiele nie będziesz musiał,skoro tak jak już wspomniałem,zdążyłem zagrać 1 rundę,po czym dostałem bana,bo akurat siadły mi 4 banię ? :] hehe. Proszę o przedstawienie mi dowodów,DEMKO ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI.  Pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zresetowałem router,tak jak mówiłeś,ale dalej ban widnieje.Nie możliwością jest,abym tydzień temu dostał bana,bo już wcześniej ubiegał bym się o UB,a żadne ssy nie zostały mi zrobione,sprawdzałem nawet przed chwilą,czy aby na pewno nie dostałem ssów kiedyś,a zapomniałem wstawić,ale nie..nic nie mam.Po prostu chcę wyjaśnić to,bo dlaczego mam mieć bana na serwerach,skoro zawsze gram czysto-fair. Po co niby mam dzwonić do dostawcy internetu,skoro nie mam żadnych problemów z łączem ani nic.Mam im powiedzieć,kurcze Panowie,grałem sobie w csa,dostałem bana na serwerze ?? No daj spokój.... Ja proszę ,o wyjaśnienie tego bana,bo jeśli perm został mi nałożony tydzień wstecz,to sprawdźcie w logach,o której to było godzinie,i tak jak pisałem już wcześniej,Wnoszę o rozpiskę demka-bo powinniście mieć zachowane. Liczę na jakieś sensowne rozpatrzenie mojej prośby,bo serwer mi się spodobał, dość sporo osób się tam przewija,i można pograć. Naprawdę,jestem zaskoczony tym,bo nie dostałem żadnego bana wcześniej.Normalnie w tygodniu,sobie grywałem na serwerze,ale na różnych nickach.Rano też grałem np na "RAIDEN" byli admini,i pewnie dostał bym bana wcześniej,skoro na moje ip widniał jakiś ban. Jeśli olejecie moją prośbę to trudno-szkoda.Ale  nie robił bym z siebie idioty,i pisał tu z prośbą o UB,gdybym nie był czysty.Bo żadne ssy nie zostały mi zrobione,zostaje tylko analiza demka,które powinniście mieć.Bo sam bym sobie wszystko przejrzał,zobaczył,analizował,gdybym chociaż wiedział o której godzinie tego bana niby dostałem. Z resztą,z tego co widzę,raczej moja prośba pójdzie w odstawkę bo nikt nie raczy się pofatygować,aby pomóc mi wyjaśnić tego BAna.....no szkoda....!! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trafiłeś na zbanowane IP niestety . Jeżeli odbanujemy Ciebie to i odbanujemy czitera , a tego zrobić nie możemy . Rozumie , że nick DYS YS na którym widnieje ban nie należy do Ciebie. Masz tylko 2 możliwości w tej sytuacji:

 

 

 

1. Zrestartowanie modemu w celu zmiany IP - ale to już zrobiłeś i nie pomogło

 

* U dostawcy IP nie chcesz zmienić

 

 

 

 

 

Więc pozostaje druga opcja:

 

 

 

2. Możesz wykonać 100 reklam sieci  własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Rozumie , że jest to troszkę nie sprawiedliwe ale takie mamy zasady i nic więcej w tej sytuacji zrobić nie możemy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...