Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> SH4DOW na @ DD2/INF ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SH4DOW HS <3~~

 

Wiek: w listpadzie 23 :)

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem już na kilkunastu serwerowniach w tym też na DD2#2 MH

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: po pięciu latach przerwy 1,5 roku

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Ponieważ nie zawsze admini są na serwerze, nie chce cały czas męczyć innych pisaniem prywatnych wiadomości na steam'ie. Nie każdy przecież ma czas. Późnymi wieczorami rzadko się zdarza żeby jakiś admin był dostępny. Grywam dużo a przez ten czas zawsze będzie jakiś admin na serwerze :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy jak mam I zmiane to jakieś 4-5h, jak mam II 3-4h, natomiast w weekendy dojdzie nawet do 10 godzin :)

 

Kontakt: Steam In Game | SH4DOW

 

 

 

Link do GameTracker'a: Wrzucam 3 ponieważ grywałem na kilku nick'ach :) Ostatecznie zostaje przy tym co jest w podaniu :

 

http://www.gametracker.com/player/SH4DOW/80.72.33.52:27480/

 

http://www.gametracker.com/player/SH4DOW%20sv_cheats%201/80.72.33.52:27480/

 

http://www.gametracker.com/player/SH4DOW%20HS%20%3C3~~/80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minimum 30h, więc masz przegrane,przyjmę Ci te nicki ale masz grać tylko na 1 z nich! Czyli na SH4DOW. Na Nicku z największym wymiarem godzin. Proszę o wypowiedzi adminow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hm, dziwne...jest 50h minimum w kryteriach. Moze cos sie zmienilo, boostatnio kiedy skladalem podanie na admina bylo 50h minumum.

 

Dobra, ale ja prawie nie biore godziny pod uwage, wiec ...

 

Dla mnie neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi z tego co widze to dla ciebie mógłby być kazdy adminem. ale ja nie o tobie,

 

Ja jestem neutral

 

-nie widujecie nie wiadomo jak czesto

 

-steam jest

 

-ale mam narazie adminów i nie trzeba nam wiecej chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak : )

 

 

-wiek

 

-steam

 

-ogarnięty

 

 

Tetra, nie było cie dość długo zaraz po dostaniu admina, więc jak go miałeś poznać czy widywać na serwie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral. Niby na serwerze Cię widuje ale bardzo mało. Że tak powiem "pojawiasz się i znikasz". Do kultury się nie przyczepie, na u@ widziałam, że coś tam zgłaszasz tylko tutaj pojawia się to ALE dotyczące aktywności. Pograj jeszcze jakiś czas, dobij trochę godzin, daj się poznać innym :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...