Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwolanie od bana - kolejne zenujace zachowanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: juve

Godzina, data zdarzenia: 18;49

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:13947247

Uzasadnienie:

Witam, opisze cala sprawe dosc doglebnie. 

Od dluzszego czasu mam problem z adminem Bonus PKS. Jest to admin wielokrotnie przeklinajacy i obrazajacy graczy przez mikrofon. Jakis czas temu zwrocilem mu uwage, oczywiscie powyzywal, stwierdzil, zebym spierdalal na policje i ma wyjebane na moje skargi. Kilka chwil po tym sprzedal mi screeny (doslownie w nastepnej rundzie dla "niepoznaki"). Od tamtej pory screenow od niego dostalem jeszcze kilka (lacznie z 5-6), jako iz zawsze byl  na serwerze - zakladam, ze wszystkie sa od niego lub wiekszosc. Oczywiscie celowe, zebym sobie w spokoju nie mogl pograc. Jako gracz jest typowym chamem. Nie do konca potrafi sie wyslowic, wystarczy posluchac kilka zdan jego przez mikrofon zeby wiedziec z jakim typem czlowieka mamy do czynienia.

Ale do sedna. W dniu wczorajszym kolejny pokaz z jego strony. 

Jeden z adminow (bylo ich kilku) banuje gracza za brak kultury. Powod bana "czerwona kultura". Rzucilem dla zartu na czacie: dlaczego nie rozowa?.

Od razu temat podchwycil bonusik, ktory chcial mnie poobrazac. Jakies przytyki, ze jestem cieply, gej - whatever. Dno i 4 metry mulu. Nie reagowalem zbytnio co pokaze ponizszy screen, na ktorym ewidentnie widac poziom jego zachowania:

http://www87.zippyshare.com/v/orIOPVEO/file.html

 

W dniu dzisiejszym po kilku rundach gry na czacie napisalem, ze spali klawiature od ciaglego wpisywania /rs.

Dostalem bana na 1h za prowokacje. To juz jest naprawde przegiecie. Ja rozumiem, ze boli go tylek, ze musi sie pilnowac i przy mnie to sobie nie powyzywa graczy (tak samo  jak What u Gonna do) jednak wykorzystywanie admina w celu uprzykrzania komus gry jest po prostu zachowaniem szczeniackim i totalnie niedojrzalym.

Dodam iz cala sprawe przekazywalem juz do kilku osob na PW jakis czas temu. Nie chcialem pisac skarg i tego typu tematow. Jak widac trzeba.

Screen z dzisiaj:

http://www48.zippyshare.com/thumb/YXDVPPLO/file.html

Przez caly czas ignorowalem tego szczeniaka, dalej jednak  nie zamierzam. Miarka sie przebrala. Takich cwaniaczkow trzeba eliminowac, na serwerze kazdy powinnien byc traktowany ROWNO.

 

Wnioskuje o odbanowanie i wyciagniecie konsekwencji wobec admina. Nie widze tutaj zadnej prowokacji a tego rodzaju teksty pojawiaja sie na tym serwerze od strony graczy i adminow regularnie a Bonus jest w czolowce tych, ktorzy przygaduja jeden drugiemu przez mikrofon po kazdym zabiciu wiec naprawde z jego strony pisanie o jakiejs prowokacji i banowanie jest po prostu ponizej jakiejkolwiek krytyki. Dziecinada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www83.zippyshare.com/v/6y7VbSl7/file.html

 

kolejny ban na 1h dla mnie za to ze przekleilem z konsoli : " Bonus dolacza do TT po 1 przegranej rundzie" (czyli destrukcyjne dzialanie w wykonaniu admina - wszak po cos jest to ptb - jednak nie to  jest meritum tematu).

 

 

 

Jakies szczeniackie grozby. Dodatkowo dolaczam demo. Na ktorym to chyba w polowie rzuca do gracza "gowno" czy tez "smieciu" juz nie pamietam. Po tym jak gdzies sie nadzial biegnac w TT na innego gracza. Coz. Trzyma poziom.

 

 

 

http://www30.zippyshare.com/v/CUe5qTF1/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak zacznijmy od początku, od kiedy przyszedłeś na nasz server stałeś się "strażnikiem texasu", każdego za przeproszeniem "sprzedajesz". Chama to szukaj wśród kolegów :) Przyznaje że na początku gdy się pojawiłeś powiedziałem kilka słów w twoją stronę, lecz nie takich. Jeżeli masz demko że ci powiedziałem żebyś wypierdalał na policje to chce je zobaczyć i wysłuchać. Co do ss'ow to chyba ci x2 zrobiłem więc się nie ośmieszaj ;) Nie tylko ze mną masz problem, ponieważ tak jak powiedziałem nikt nie lubi takich ludzi jak ty. 

 

 

 

Co do czerwonej kartki :) to osoba była ostrzeżona na czacie że dostała żółtą kartkę za kulturę, więc jeżeli nie wiesz to się nie odzywaj na temat który nie jest ci znany. No ale zapomniałem że mam do czynienia z "strażnikiem texasu" :)

 

 

 

Co do sytuacji z dzisiaj... Nic się nie odzywałem do ciebie, i tak jak ty masz w zwyczaju lubisz komuś podkręcić nerwy. Skory ty lubisz sprowokować, a później cieszyć się ładnym nagraniem to nie tym razem. Pomyśl sam wiesz co bym ci z chęcią odpowiedział i ty na to liczyłeś, ale chyba się nieco przeliczyłeś :)

 

 

 

A co do sytuacji sprzed chwili, przerzuciłem się nie przez amx więc płacz off ;) A bana dostałeś za to że znowu miałeś problem z niczego :) Myślisz że będziesz prowokował, a później będziesz bohaterem? Śmieszny jesteś co do tych "szczeniackich gróźb", a wiesz z jakiego powodu? Bo nic się nie odzywałem :) Aha i gdzie to moje "gówno" albo "śmieciu" wypowiedziane? Chyba głosy już ci się pierdzielą za dużo ludzi już na mikro chcesz złapać i nie pamiętasz kto co mówi :)

 

 

 

Aha i pamiętaj te 2 bany były na godzinkę tylko, teraz będą dłuższe. 

 

 

 

Aaaa i zapomniałem o ss'ie. Jak widać nawet cię nie obraziłem tylko stwierdziłem fakty ;) Czytaj "Jak to mówią   frajerowi lepiej nic nie mówić" 

 

A więc gdzie tam jest obraza? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

A więc tak zacznijmy od początku, od kiedy przyszedłeś na nasz server stałeś się "strażnikiem texasu", każdego za przeproszeniem "sprzedajesz". Chama to szukaj wśród kolegów  :) Przyznaje że na początku gdy się pojawiłeś powiedziałem kilka słów w twoją stronę, lecz nie takich. Jeżeli masz demko że ci powiedziałem żebyś wypierdalał na policje to chce je zobaczyć i wysłuchać. Co do ss'ow to chyba ci x2 zrobiłem więc się nie ośmieszaj  ;) Nie tylko ze mną masz problem, ponieważ tak jak powiedziałem nikt nie lubi takich ludzi jak ty. 

Jasne, jest jeszcze Maly Mekintosz, jednak on, odkad wie, ze krece demka jak gra na serwerze - zachowuje sie bez zarzutow. Choc na poczatku rowniez uprawial to co Ty czyli wyzwiska, prowokacje przez mikrofon (tylko i wylacznie) i teksty w stylu "cos sie nie podoba"? Etc etc. Jak widac moje dzialania przyniosly rezultaty. What u gonna do ma czas na przemyslenie swojego chamskiego zachowania, Maly Mekintosz zachowuje sie bez zarzutow. Zostales tylko Ty, niereformowalna czarna owca. 

 

 

 

 

 

 

 

Co do sytuacji z dzisiaj... Nic się nie odzywałem do ciebie, i tak jak ty masz w zwyczaju lubisz komuś podkręcić nerwy. Skory ty lubisz sprowokować, a później cieszyć się ładnym nagraniem to nie tym razem. Pomyśl sam wiesz co bym ci z chęcią odpowiedział i ty na to liczyłeś, ale chyba się nieco przeliczyłeś

Jezeli napisanie do kogos "dlaczego nie rozowa" na czacie (bezosobowo bo nie wiedzialem kto banuje) uwazasz za prowokacje to powinnienes sie po prostu udac do psychologa bo to juz sa paranoje. Oczywiscie poobrazales mnie co widac ewidentnie na screenie. Hltv tez bylo wiec mozna bez problemu sprawdzic jak sugerowales jakies gejowskie tecze. Wszystko jest do sprawdzenia. No ale Ty jestes na tyle beszczelny, ze bedziesz dyskutowac nawet z screenami/logami. Prosze H@ serwera o weryfikacje bo screen to nie wszystko. W logach jest wiecej.

 

 

 

 

 

 

 

A co do sytuacji sprzed chwili, przerzuciłem się nie przez amx więc płacz off  ;) A bana dostałeś za to że znowu miałeś problem z niczego  :) Myślisz że będziesz prowokował, a później będziesz bohaterem? Śmieszny jesteś co do tych "szczeniackich gróźb", a wiesz z jakiego powodu? Bo nic się nie odzywałem  :) Aha i gdzie to moje "gówno" albo "śmieciu" wypowiedziane? Chyba głosy już ci się pierdzielą za dużo ludzi już na mikro chcesz złapać i nie pamiętasz kto co mówi  :)

Mialbys w sobie chociaz tyle honoru i nie sciemnialbys w zywe oczy. Po prostu szukasz pretekstow zeby mnie banowac celowo utrudniajac mi gre. To co napisalem w zaden sposob nie bylo prowokacja. Mam prawo sie odzywac na serwerze. Dla Ciebie niestety tylko w moim przypadku, kazdy moj czat jest prowokacja - wroc do punktu wyzej - psycholog.

 

Gówno/smieciu - na demie :)

 

 

 

 

 

 

 

Aha i pamiętaj te 2 bany były na godzinkę tylko, teraz będą dłuższe.

Juz Ci pisalem na serwerze, ze straszyc mozesz swoich rowiesnikow. Mnie to naprawde w zaden sposob nie rusza, za stary jestem na tego typu teksty.

 

 

 

 

 

 

 

Aaaa i zapomniałem o ss'ie. Jak widać nawet cię nie obraziłem tylko stwierdziłem fakty  ;) Czytaj "Jak to mówią   frajerowi lepiej nic nie mówić" 

Krotki komentarz bo nie widze sensu jakiegos rozwodzenia sie - i tak niestety nie zrozumiesz. To jest ponad Twoje sily.

 

W sądach politycy za takie "stwierdzanie faktow" sa zmuszani do publikacji przeprosin w prasie + zazwyczaj dotacja na cele charytatywne. 

 

Moze to dla Ciebie bedzie argumentem, ktory przyswoisz i nie bedziesz pisal takie dyrdymaly. 

 

 

Tak juz poza tematem. Kurcze, nawet Twoj avatar idealnie wpisuje sie w charakterystyke Twojej osoby na serwerze. Wzorcowo.

 

Jestes najgorszym adminem na serwerze. Masz problem z emocjami. Banujesz graczy na 5 min z powodami "klatkujesz", "ping" tylko i wylacznie w sytuacji gdy Cie zabija. Potrafisz kogos obrazic a gdy gracz odpowie tym samym - zbanowac. Upominasz graczy o stanie na respie - tylko wtedy gdy nie wyjdzize Ci rasz przez b. Dodatkowo przechodzisz do teamow wbrew PTB gdy nie uklada Ci sie gra. Wywalasz mnie ze spekta bo 5 sekundowym pobycie - tak tak, przypadkowo, wiem. Nigdy nie wchodzisz na spekta by sprawdzic graczy. Jedyne na co Cie stac to ban perfidnego aimera/sh lub tez screeny walniete bez jakiejkolwiek obserwacji chociazby 2-3 rundowej. Dodatkowo ten niewyparzony jezyk na serwerze. Bez problemu mozna wychwycic Twoje "co za gowno", "co za smiec", "jebany bot". Gdybym wszedl na fejku to max godzinka i mam kolejne dema. Jestes swietnym przykladem jak nie administrowac na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie odpisuje bo to bedzie słowo przeciwko słowu. Ale co do banow za resp, ping, klatki i za upominanie o resp to sie osmieszasz. No ale jestes moze 2 tyg na servie i ty wszystko wiesz :) Ss'y mowisz ze zle, tylko ciekawe dlaczego tyle jest trafnych? :) Jak widze lubisz tracic czas na takie rzeczy jak skarga i wgl wiec dla ciebie ogladanie co chwile gracza po 2-3 rundy nie jest problemem. Jednak tu co chwile ktos zglasza, wiec zamiast sobie pograc po szkole to bede zwiedzal specta :) Szeryfie to nie jest sejm ani sad... Ale naprawde myślisz ze tylko ja i mały mamy z toba problem? Jaja sobie robisz :D Wyrobiles sobie juz taka opinie ze nwm czy ktokolwiek cie lubi i szanuje :)

 

 

Jeszcze jedno jedynie tobie wszystko przeszkadza lacznie z moja osoba nikomu innemu nie przeszkadzam tylko tobie. Wiec mowisz ze zle administruje, wiec dlaczego tylko ty masz problem, a nie 10 innych osob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

Nawet nie odpisuje bo to bedzie słowo przeciwko słowu. Ale co do banow za resp, ping, klatki i za upominanie o resp to sie osmieszasz. No ale jestes moze 2 tyg na servie i ty wszystko wiesz  :)

Nie, absolutnie nie. To jest słowo przeciwko faktom (screeny, demo). Na serwerze jestem juz jakieś 2 miesiące i przez ten czas rozegrałem w okolicach 70-80h. Prosiłbym nie naciągać faktów.

 

 

 

 

 

 

 

 Ss'y mowisz ze zle, tylko ciekawe dlaczego tyle jest trafnych?  :) Jak widze lubisz tracic czas na takie rzeczy jak skarga i wgl wiec dla ciebie ogladanie co chwile gracza po 2-3 rundy nie jest problemem. Jednak tu co chwile ktos zglasza, wiec zamiast sobie pograc po szkole to bede zwiedzal specta

Nigdzie nie napisałem, że SSy same w sobie są złe. Oczywiście, że tak nie jest. Złe jest podejście wielu adminów, którzy swoje lenistwo zastępują rzucaniem SS'ów na prawo i lewo. Ty robisz tak zawsze. SSy to miało być dodatkowe narzędzie a dla wielu stało się jedynym. Bez problemu jestem w stanie znaleźć osoby, które napiszą mi od ręki aplikację, która wyłaczy WH w momencie robienia screenów. Ba, w photoshopie da się je zedytować a potem zedytować daty ostatnich modyfikacji plików. Wszystko wykonalne, kwestia czasu, chęci i potrzeby.

 

Niestety, Ty, jak i wiele innych osób zapominacie o jednej, najważniejszej rzeczy: admin to nie przywilej, admin to obowiązek. Jak sam przyznajesz jesteś po prostu zbyt leniwy, żeby wypełniać swoje obowiązki należycie i bardziej skupiasz się na "spokojnej grze po szkole" - jak dla mnie ktoś taki nie może być adminem. Po prostu, sam udowadniasz, że używasz go do zupełnie czego innego. Banowanie perfidnych aimerów na ns to trochę mało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  :) Szeryfie to nie jest sejm ani sad... Ale naprawde myślisz ze tylko ja i mały mamy z toba problem? Jaja sobie robisz  :D Wyrobiles sobie juz taka opinie ze nwm czy ktokolwiek cie lubi i szanuje  :)

Pewnie dlatego w trakcie gry dostaje zaproszenia do znajomych od nieznanych mi graczy. Ba, na forum w tematach What u gonna do, sami gracze wpisali się z popierającymi postami. Nikogo o to nie prosiłem. Nigdy bym się do takiego poziomu nie zniżył.

 

Wchodzę na serwer i witają mnie kulturalnie gracze a Bonus zaczyna pilnować co papla przez mikrofon :). Nie widze tego braku szacunku czy tez sympatii.

 

 

 

 

 

 

Jeszcze jedno jedynie tobie wszystko przeszkadza lacznie z moja osoba nikomu innemu nie przeszkadzam tylko tobie. Wiec mowisz ze zle administruje, wiec dlaczego tylko ty masz problem, a nie 10 innych osob?

Wiesz ilu graczy już bezprawnie zbanowałeś? Niestety, sporo z nich na Twoje chamstwo odpowiedziała tym samym i wtedy Ty pokazałeś swoją "wyższość" (czytaj posiadanie uprawnień) i zapodałeś im banika. Ze mną niestety ciężko Ci to idzie bo od początku NIGDY nie udało Ci się mnie wciągnąć w swoją pyskówkę i dlatego przez frustrację zacząłeś już sypać banami za nic, nie mając żadnych podstaw. Dodatkowo dochodzi do tego element psychologiczny czyli mój powrót do coraz lepszej gry (tak, rozkręcam się i gdyby teraz poszedł res serwera bez problemu będę przed Tobą - zresztą już stosunek k:d mam lepszy mimo marnego początku) i to też prowadzi do Twojej frustracji. 

 

Przypominam Ci jednak, to tylko gra. Ode mnie też są lepsi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat został podesłany do Opiekuna Serwera macie czekać cierpliwie na jego wypowiedź a nie prowadzić dalszą dyskusję . ! Do Czasu wypowiedzi Opiekuna Serwera temat zamykam aby uniknąć dalszego spamu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...