Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Gracz wkurwia! Sugeruje w chamski sposob ze nie saprawdzamy. Kaze ' <--------------

 

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:41063049'

 

[AMXBans] Your IP: '91.226.7.249'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

Wkurwia ? Kolego wskazałem CI graczy którzy prawdopodobnie grają wspomagając się niedozwolonymi programami skryptami itp. Jakoś nie widziałem abyś był na spect i obserwował, mało tego jesteś osobą która na serwerze powinna dawać przykład... Widzę nie tylko braki w kulturzę ... Mało tego wystarczyło na "@@" (Admin czat) napisać czysty a nie mieć w głębokim poważaniu zgłoszenie w sprawie czitera. Zostałem, tak zostałem zmuszony aby fatygować się na forum bo nie nawidzę gdzie ktoś kto ma władzę nie robi nic... Proszę o rozpatrzenie tej sprawy i zrobieniem coś w sprawie w/w osoby do której tyczy się skarga. Nie gram tydzień w CS'a jak i na waszym serwie ale to już przesada !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisanie do nas na u@ Admin Rusz dupe według Ciebie jest na miejscu?

 

Wystarczy napisać raz my nie jesteśmy slepi! A nie spamujesz na u@ -.-

 

 

Tyle ode mnie. Ban byl na 5 minut a gość zrobił problem jakbym go na 1 dzien zbanował -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pisanie do nas na u@ Admin Rusz dupe według Ciebie jest na miejscu?

 

Wystarczy napisać raz my nie jesteśmy slepi! A nie spamujesz na u@ -.-

 

 

Tyle ode mnie. Ban byl na 5 minut a gość zrobił problem jakbym go na 1 dzien zbanował -.-

 

 

 

 

 

Spamuje zaraz Ci kolego "Adminie Serwera" pokażę wycinek z Consoli jak natarczywie spamowałem pisząc bagatela 2 razy na u@ ... Tak bardzo chcesz pokazać że masz władzę ? OWSZEM ROBIĘ PROBLEM ! Bo osoby z takim podejściem kategorycznie nie powinny posiadać Admina. Napisałem w po przednim poście że wystarczyło odpisać "czysty" lub co kolwiek że wiem że nie przechodzisz obok tego obojętnie siłą rzeczy nie widziałem abyś sprawdzał te osoby które grały podejrzanie ... no właśnie podejrzane. Czyżbyś walił SSy bany itp na chybił trafił bo ktoś tak napisał/powiedział? Bez wcześniejszego oglądania osoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, co to za powód bana? Jeżeli takie rzeczy cię denerwują, to zawsze możesz zrezygnować. Pamiętaj admin ma świecić przykładem na serwerze! Tym razem skończy się na upomnieniu, ale nie chcę widzieć więcej takich banów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...