Skocz do zawartości
HardeQ

Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach - recenzja.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Pewnie wielu z was zastanawiało się co mężczyźni wiedzą o kobietach (i vice versa - lecz niestety takiej książki jeszcze nie wymyślono.). Amerykański psycholog Alan Lowell Francis wiele lat badał tę sprawę i przeprowadzał sondaże w których udział wzięło przeszło tysiące mężczyzn. Lowell Francis skupił się na zdobywaniu wiedzy o budowaniu przyjaźni damsko-męskiej, intymnej więzi czy emocjonalnym zaangażowaniu (itd.).

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Ta książka to owoc jego rozległych w czasie prac i badań. Mimo na pozór poważnej tematyki nadaje się jako lektura (np. śniadaniowa, toaletowa, popołudniowa) dla każdego człowieka, niezależnie od płci, rasy czy wieku. Gwarantuję, że treść tej książki w 100% odpowiada na pytanie zadane w tytule.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Mając tą książkę w dłoniach byłem pod wrażeniem precyzji i dokładności w przedstawieniu poglądów przez autora. Myślę, że spokojnie mogę uznać tą książkę za jedną z grona moich ulubionych.

[/align]

[align=center]Czytając Lowella Francisa nie doszukamy się przemocy, bólu, smutku ani innych uczuć godnych nieciekawych nowel czy "50 twarzy Szoguna".

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center]O wielkości tej książki świadczy to, że w samej Ameryce została sprzedana w milionowych nakładach. W Polsce jej cena (mimo tego, że premierę swoją miała już dawno) oscyluje w granicach 6-10zł.

[/align]

[align=center]Nadaje się idealnie na prezent, na ładnie wyglądającą ozdobę na półkę lub na zaimponowanie kolegom regularnym dokształcaniem się w tej dziedzinie.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Myślę, że warto to na końcu dodać: Książka zawiera 128 pustych stron. Jak wspominałem, cała treść zawiera WSZYSTKO CO MĘŻCZYŹNI WIEDZĄ O KOBIETACH.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Z biura naszej redakcji (tj. mojego komputera) zadzwoniliśmy do największych krytyków dzieł o różnych tematykach, jeden z nich swoją pozycję w sprawie tej książki opisał tak:[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Redaktor: Pani Ewo, jak spodobał się pani bestseller Lowella Francisa "Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach

[/align]

[align=center]Ewa Wachowicz: Polecam, Ewa Wachowicz.

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]Jak widzimy, pani Ewa Wachowicz, która występuje na etykietach dziwnych marek popiera moją opinię w sprawie tej książki. Każdemu zapalonemu czytaczowi (i nie tylko) - Gorąco Polecam!

[/align]

[align=center] [/align]

Ps. Chcąc odbiec od sztywnej tematyki recenzji, która usypia osoby podejmujące się jej czytania wprowadzałem tutaj wątki typowe dla recenzji za pan brat

z parodią. Jeżeli taki wątek recenzji jest dla was do przyjęcia, postaram się co jakiś czas wplątywać śmieszne wątki do swoich wypisów.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrz jjesteś ! Wkońcu coś co sie może przydać i umilić czas a nie jakieś durne recezje ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Czekałem na coś w tyl stylu.

Dobra robota ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recenzja fajna, to fakt, ale @Wandi - jak śmiesz pisać take coś? Recenzenci starają, bądź starali się przekazaź Wam streszczenie filmów, gier itp. by zachęcić Was do grania/oglądania, a Ty wyskakujesz z takim tekstem? Pokazuje to tylko Twój brak szacunku wobec pracy innych i prostackie podejście. Za recenzję +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

No recenzja na poziomie oby tak dalej :) oczywiście plusik za dobra robotę.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście miałam okazję mieć tą książkę w moich dłoniach :D Śmiałam się wtedy z koleżanką i jedngłośnie przyznałyśmy rację, że to święta prawda ! :D Co do Ciebie mój mały przyjacielu, nic dodać, nic ująć :P 

Rewelka, oczywiście plusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ dalem, jednak napisze poscik dla Wandiego:

za ten tekst, ktory napisales nie oczekuj ode mnie szacunku w stosunku do Twojej osoby :)

skoro recenzje sa "durne" nie wspominajac o autorze "Mistrz jjesteś ! Wkońcu coś co sie może przydać i umilić czas a nie jakieś durne recezje ;)) "   to po co je czytasz? :zielona: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

recenzja fajna tylko wedlug mnie złe kolory dobrales.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam bardzo duże ograniczenia co do kolorów. Połowa nie jest widoczna, a czerwony i zielony są dla mnie niedostępne.

Niestety nie miałem wyboru, więc mieścić się musiałem w kolorach tych co wprowadziłem.

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój drogi pachołku, gdy tylko wczoraj napisałeś mi, że będzie dobra recenzja spodziewałem się czegoś naprawdę fajnego.

I powiem Ci szczerze udało Ci się to stworzyć. Oby tak dalej redakcja dzięki Tobie odżywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Recenzja super i + za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...