Skocz do zawartości
Morderca1947

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> UB M O R D E R C A

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem Zbanowany bez podstaw ża jakiegoś gościa co wbił się jakoś na moje IP ? Nie jestem w stanie się dowiedzieć jak to jest możliwe.

 

Nick Piero71 SteamID STEAM_2:0:1217318220 SteamCommunity ID 76561200394902168 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana aim Wykonano 30.03.2015 - 08:42:32 Długość Bana Na zawsze Wygasa Nie określono Zbanowny przez FiGhT3r . SteamID Admina Ukryty Zbanowany na Multi-Head.pl [COD MOD 200][R.E.S.E.T. .L.V.L] 1shot1kill.p (de_dust2)

Za Tego Piero71 dostałem Bana  Widać wyraźnie że bana wykonano 30.03.2015  o godzinie 8.42 !    To dlaczego ja zostałem tydzień puźniej zbanowany właśnie za to ? 

  

Proszę o Odbanowanie mnie gdzysz ja nie jestem niczemu winny . Rozmawiałem z administratorem o zmiane IP i nie może mi zmienić ip muszę podać konkretny powód . 

 

 

 

Dlatego Też prosze mnie odbanować  Żadnych reklam nie będę robił bo ja nie jestem winny ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie mogę odbanować zbanowanego IP ponieważ gdy to zrobię odbanuję czitera .

 

 

 

Musisz postarać się o zmianę IP lub wykonać 100 reklam sieci . Są to tylko 2 możliwości za które w tej sytuacji mogę dać UB .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Został wykonany restart bansa więc będziesz mógł śmiało wejść na serwer . W razie problemów zapraszam z nowym tematem lub na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...