Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie od dziecinnego bana Malu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: |M^C^H^A^N^I^K|

Godzina, data zdarzenia:07.04.2015 - 19:17:15

Mapa:Multi-Head.pl [DD2+COD+BF4][R.E.S.E.T::L.V.L/O.D.Z.N.A.K] 1shot1kill.pl (de_dust2)

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:774737357

Uzasadnienie:

 

Chciałbym zgłosić nie stosowne zachowanie i reakcje admina Malu , ponieważ upomniałem go dwa razy grzecznie żeby grał zgodnie z zasadami gry i nie stawiał min w przejściu za trzecim razem się uniosłem bo jak na admina powinien wiedzieć jakie są zasady gry na serwerze a się nie stosował . Wiem że admin ma władze i może się uważać za ważniejszego ale bez przesady to że go ładnie prosiłem żeby nie stawiał min w przejściu i później już mu powiedziałem coś mocniejszego to nie znaczy że ma bez powodu dawać ban aż na tydzień. Gram u was dość długo i sądziłem że admin ma obowiązek przestrzegać zasad a on z uśmiechem na złość mi że go upominałem nie jednokrotnie dał mi bana.. Wiele graczy może powiedzieć że kiepski admin z niego a nawet się spotkałem z takim komentarzem zanim mnie po banie wywaliło z serwera. Wiec proszę tych resztę adminów o rozsądek i byłbym wdzięczny gdybym dostał UB , ponieważ gram uczciwie i oczekuje tego od innych a on nie jest nie wiadomo kim  żeby nie obowiązywały go zasady panujące wśród graczy. Myślę że jak zasięgniecie opinii innych graczy z serwera takich jak VIPER, Gromsu, Slonzok, Znow laguje ;/ , i myślę że wielu innych że ten ban to była jego dziecinna zagrywka i nie na poziomie admina z waszej sieci serwerów. Proszę o wyrozumiałość i uwzględnienie tego że oczekiwałem od niego właściwego poziomu i gry z zasadami.  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Pozdrawiam ...

 

 

 

52497755719413326680.png

 

PS: Proszę o rozpatrzenie tego odwołania przez innego admina opiekującego się serwerem na którym gram , ponieważ Malu
uznaje tylko swoje zdanie i nadal wykazuje tylko to co lepsze dla niego. Rozumiem że to co mu napisałem nie było odpowiednie ale prosiłem go trze razy a każdy człowiek ma swoją granice. I definicja przejścia to nie jest rzecz wąska tylko luka którą można swobodnie przejść a tam nie było wgl przejścia bo było rozstawione 4 miny w takich odległościach że nie było wgl przejścia  by można je ominąć obok. Wiec definicja przejścia admina Malu
jest błędna :) A jeszcze dodam że grzecznościowo powiem Pan Admin Malu swoja odpowiedzią i uzasadnieniem było odgrażanie się że za takie słowa mozna dostać.. cytuje..( Po pierwsze zaznaczę na samym wstępie, że za komentarze przedstawione na ss ludzie tracą ząbki)  wiec widać jego poziom ale dla mnie to tylko pixele i nie mam zamiaru z nim wchodzić w dalsze dyskusje tylko proszę o uznanie mojego odwołania ponieważ jest słuszne w tej sytuacji. I tak jak pisałem wcześniej czekam na odpowiedz któregoś z opiekunów serwera na którym gram oprócz admina Malu


 

Czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby otrzymać niezwłoczne UB wymagam rozmowy na ts3 na poziomie, innego rozwiązania nie widzę nie licząc oczywiście doczekania 7 dni. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam UBT, Opiekunów Serwerów, Opiekuna Sieci oraz H@. Bana nie skracam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chętnie bym wszedł ale sprawdzałem czy mi wszystko działa i gdzieś w ustawieniach mam mikro wyłączone chyba albo nie mam jakichś sterowników. Wiec zostaje po twojemu nie zaprzeczam że żałuje tego że nie pogadamy. No nic trudno miłego wieczoru. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...