Skocz do zawartości
NaTeOooO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym że naprzyklad na SB kilkne w @ przed nickiem osoby by do niej pisać (chyba kazdy wie o co chodzi :D) po kliknięciu wywala mi ekran do samej gory po napis multihead.pl a na sb nic nie napisze, niewiem co moze być nie tak, usunąłem ciasteczka z forum zadziałało lecz po chwili to samo ;/. Zablokowałem ciasteczka to znów sie nie zaloguje ? Jakieś propozycje ? ;)

 

Dokładnie niewiedzialem gdzie to napisać ale tutaj chyba bedzie dobrze ;) bo do cs 1.6 to nie pasuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja przeglądarka to chrome . Plus do tego pisząc ten post tez kilkając przycisk "Napisz" nic sie nie dzieje dopiero musze kilknąc wiecej opcji i dodaj odpowiedź inaczej postu nie doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

usuń cookies ;))

 

 

Przeczytaj dokładnie pisałem ze usuwałem i nic .

 

 

 

 

Osobiście polecam pobrać program ccleaner

i usunąć wszystko, co może być możliwe (ciasteczka, hasła etc). Po przeczyszczeniu tym programem powinno być dobrze ;). Wiem, bo miałam dokładnie to samo.

 

 

Akurat sie składa ze mam ten porgram zainstalowany i nie wpadłem na ten pomysł własnie wszystko przeczyściłem zobaczymy co to będzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam jeszcze lepszy problem,a nie chciałbym robić nowego tematu bo po co zaśmiecać dział tym samym.Mam ten sam problem tyle,że nie działa na żadnej przglądarce,na telefonie,kompie i tablecie..Próbowałem też zakładać nowe konto i tam tez nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to dziwne, Heaven`owi naprawiłem, na Chromie mu działa, a Wam znowu nie ^.^

 

 

 

Podajcie wersje systemu (32/64/86)

 

Wersje przeglądarki (32/64/86)

 

Wersje java (32/64/86) + 8 update 30 itp.

 

 

 

Sprawdźcie na innych stylach.

 

 

 

Zgłoście się do mnie na Steam <--- profil.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up zaktualizuj javę*, możliwe że to stara wersja powoduje takie problemy. U mnie na wersji javy 8 update 31 (x64) problem nie występuje a z tego co widzę jest do zainstalowania już 8 update 40.

 

 

 

* na Windows 7 polecam: Menu Start -> Wszystkie Programy -> Java -> check for updates.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ponownym uruchomieniu przeglądarki też nie działa? Wcześniej się spotykałem że jakieś przyciski nie działały ale były to usterki po stronie forum więc prawie nikomu nie działały, a Wasze przypadki póki co są odosobnione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ponownym uruchomieniu przeglądarki nie działa, po ponownym uruchomieniu komputera tez nie dziala i przy grzebaniu w cookies tez nie działa ;/. Moj przypadek jest dość uciążliwy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po ponownym uruchomieniu przeglądarki nie działa, po ponownym uruchomieniu komputera tez nie dziala i przy grzebaniu w cookies tez nie działa ;/. Moj przypadek jest dość uciążliwy ;/

 

 

Jak już wiesz - mi kiedyś dokładnie działo się tak samo, dosłownie nic nie pomagało i niestety... Jedyną deską ratunku był format sprzętu :/... Tylko po tym zaczęło wszystko ładnie działać... :/.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak się dzieje co jakiś czas kiedy forum się za długo ładuje. Jeżeli koniecznie chcesz szybko coś napisać to przerwij ładowanie forum (krzyżyk przy pasku z adresem) i kliknij sobie swoją @. Na ładowanie forum nie masz bezpośredniego wpływu, więc nic z tym nie zrobisz (poza tym forum może się ładować maksymalnie 30 sekund [w skrajnych przypadkach], więc po tym czasie nawet jeżeli niczego nie zastopujesz i tak powinieneś móc normalnie pisać).

 

Niezależnie od przeglądarki (możesz sobie ją zmieniać, robić szczęśliwe ruletki - to nic nie zmieni) to się dzieje, usunięcie ciastek ani innych pierdół też tutaj na nic się zda.

 

Uważam, że ten post wnosi coś świeżego do tematu, więc pozwoliłem sobie go napisać w tym dziale.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

*To co napisałem u góry to są moje własne wnioski, które wyciągnąłem biorąc pod uwagę fakty dotyczące działania forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...