Skocz do zawartości
Atnam

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze na tekefonie wiec moga byc jakies bledy ortograficzne wiec na wstepie przepraszam

 

 

Otoz mam problem od 3 dni kombinuje i nic wiec do rzeczy

 

Wczoraj z Biotehnikiem skladalem kompa (pomagal) przez steam noi ok zlozylem kompa podlaczylem go noi wiatrak sie tarasil bo byl uszkodzony wiec dzis rano go wymienilem wraz z radiatorem noi nic sie nie wyswietla a wczoraj jeszcze sie wyswietlal bios i jakies napisy nie wiem ale mam jakies zdjecia tego noi zmienilem radiator podpialam kable noi jak wkladam wtyczke do kompa to on sam sie uruchamia lecz monitor nie reaguje ani dioda hdd ani power ale wiatraki i lampki na dyskietkach swieca nie wiem co jest grane :/ zasilacz zmienialem teraz mam wlasnie 300w a jak daje tamten zasilacz 400w to nic sie nie uruchamia a wlasnie na tym zasilaczu chyba szlo wczoraj.

 

 

Bardzo was prosze o pomox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec to byl procek intel pentium 4 bodajze 1.8 ghz 1,5v jak sie nie myle kartaa graficzna geforce gtx 440 nie pamietam za dobrze ale cos takiego dysk twardy segate 60 gb teraz wsadzilem zasilacz logic plyta glowna to jakas starsza jest od tamtej co mialem wczesniej lecz moge wymienic o ile sie uda tylko na razie nie mam.juz sil

 

 

radiator i wiatrak wlasnie od tego procka pochodzi chyba xD bo mam jeszcze dwa 1.5ghz i 2,66 ktorego wczesniej uzywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zasilacz firmy Logic jest z czarnej listy - do wymiany. Polecam zasilacze od: Amacrox, Antec, Astec, be quiet, Chieftec, CoolerMaster, Corsair, Delta, Enermax, Enlight, Fortron (Nowy, nieregenerowany), Modecom (MC, Volcano), OCZ, PCPower & Cooling, Pentagram, Seasonic, Silver Power, Tacens, Tagan, Thermaltake, Topower, Xilence ( TYLKO Nowe Modele od 2012r ), YESICO, Zalman.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekam 2 miechy na nowego kompa temat ten mozna zamknac juz nie mam sily sie z tym bawic..

 

2 Procesory poszly a 3 psuc nie bede

 

 

Dziekuje wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...