Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na EvO

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem w tym temacie zaznaczyc błąd admina EvO. rzucilem flasha wrogom i jakis koles sie wepchal i przez przypadek odbilo sie od niego do naszych. I oczywiscie ban -.- nikt nie zauwazyl typa od ktorego sie odbilo.rozumiem ze to tylko ban na 30 minut i zaraz minie ale bez przesady nie chce aby inni gracze tez tak mieli. prosze o rozwiazanie problemu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pewno nie był to ban za fleshe. Każdy kto popatrzy w bansa (w moje dzisiejsze bany) to zauważy, że nie ma żadnego bana za fleshe.

 

Jeżeli to Ty masz na serwerze nick "Rodzyn" to zostałeś zbanowany za wyzwiska.

 

SS'a akurat nie zrobiłem w tym wypadku (Przez wiele spraw na głowie w końcu święta), ale sprawę potwierdzić może chociażby @NaTeOooO, który był na serwerze. Nie będę tolerował wyzwisk pod kątem innych graczy, tym bardziej, że często ostrzegam o kulturze.

 

 

 

A za perfidne kłamstwo, brak wzoru i dowodu to koledze chyba należy się jakaś kara ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak , potwierdzam grałem wtedy razem z @EvO , na serwerze duzo razy pojawilo sie słowo " Kultura" gracz nic sobie z tego nie robił wiec dostał bana. A popatrzylem tez do amxbansa i ten admin nie dał zadnego bana za fleshe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dostosowałeś się do wzoru więc skarga powinna znaleźć się w koszu. Przejrzałam bany admina @EvO i nie widzę bana za fleshe, nie masz też dowodów. Ban słuszny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...