Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Próbny Dla DrOeY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DrOeY

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Nie byłem adminem lecz chciałbym spróbować póki jestem aktywny i chce Wam pomóc ,ponieważ skład Wam się coś zmniejszył i na serwerze czasem brakuje admina rano i w nocy i nie piszę to po to by dostać admina tylko prawdę piszę.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nigdy nie byłem ale czytałem poradniki początkowego admina, wh i aim rozpoznaje, chce się nauczyć i liczę na to ,że w Sieci Multi-Head zostane na długo i dacie mi szanse spróbować. Nie proszę o Admina, Proszę o szanse, jeśli po tygodniu nie sprawdzę sie i będę wykraczał po za szereg to zdecydujecie co dalej.

Staż w CS-sie: 5 Lat

Steam / NonSteam: Non Steam

Dlaczego Ty: Tak jak już pisałem, Adminów czasem nie ma chociaż i tak są często aktywni lecz sami dobrze wiecie... Znacie nick: Reklama.... Porażka... Gdy nie ma admina serwer to chaos, ping lata, cheater się też denerwuje i odpala swoje. Admin wpada zazwyczaj po czasie a ,że ludzie na u@ jeszcze nie piszą to dramat... cheater wyłączy i nie ma za co go zbanować. Chciałbym Wam pomóc, znam podstawy i to powinno mi wystarczyć by dobrze zacząć wypełniać swoje obowiązki, początki bywają trudne ale mam nadzieje ,że nie zawiódł bym Was jakbym dostał szanse.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 30 Min Do 7 Godzin, Zależy od tego czy mam chęć i siłe ,ponieważ jestem chory (choroba długo mi już towarzyszy więc to nie przelewka)

Kontakt: GG 53544200, Multi-Head

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/DrOeY/80.72.40.110:27027/

 

 

 

Wymagania: 

- Wchodzenie raz dziennie na forum; (Tak)

- Minimum 15 lat; (Tak)

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; (Tak)

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; (Tak) (Nie dostałem bana za kulturę ani złamanie regulaminu, same ss'y by się upewnić )

- Minimum 20h przegrane na serwerze; (Tak)

- Posiadanie mikrofonu; (Tak)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral/Nie

 

Dlaczego?

 

-kultura...

 

-niedoświadczony niewiadomo jak by sie sprawował

 

-Adminów jak dla mnie nie brakuje aż tak, tylko poprostu są święta i nie każdy siedzi przed kompem 24h na dobę.

 

+godziny są

 

 

 

Ps. weź ten avatar HackeD'a bo mi się z nim mylisz :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

Niby masz godzinki ale nie raz nie dwa tylko czasem pare razy dziennie wywalałem cie ze specta bo zamiast grać to nabijałeś godziny.

 

Kultury też nie masz jakiejś bardzo dobrej.

 

Natomiast admin jest prawie zawsze jeśli nie na grze to na steam lub forum.Wystarczy napisać i zawsze ktoś wejdzie.

 

A co do tego,że ludzie offają cheaty i nie ma za co zbanować...od czego jest opcja record w konsoli?Pare minut + wpisanie status i skopiowanie ip,wstawienie w dziale "zgloś cheatera" i boom,cheater już tu nie pogra.

 

Tyle ode mnie,zobaczymy co mają inni do powiedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

 

Nie masz doswiadczenia

 

Nie znam Cie

 

Nie widuje Cie na serwie

 

NIe masz godzin nabitych.

 

konto pod podanie.

 

Zdj. ukradles od by_Hacked

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...