Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban który nie jest mój tylko kogoś innego

Rekomendowane odpowiedzi

Multi-Head.pl [DD2+COD+BF4][R.E.S.E.T::L.V.L/O.D.Z.N.A.K] 1shot1kill.pl 

Twój nick podczas gry:Ker

Godzina, data zdarzenia:04.02.2015-15.34.52

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:37.248.255.169

Uzasadnienie:cześć. Ponownie dostałem bana który dostał ktoś inny a mam ja.Kiedy próbuje wejść na serwer Multi-Head [COD MOD 400 LVL],pojawia mi się informacja ze dostałem bana. Na adresie który znajduje się we wzorze rownież nie grałem.Nic nie rozumiem ponieważ kiedy grałem ostatni raz nie dostałem żadnej informacji o banie.Kiedy wszedłem na serwer pojawia się komunikat: Kicked: You are BANNED. Check your console . Postanowiłem wejść na forum i zobaczyć z jakiego powodu dostałem bana i na ile.Jak wszedłem zobaczyłem ze bana dostał kto inny nie ja.Dostał go ,Ker, który ma taki sam ip jak ja.Dostał go w powodu czitów na zawsze. Mógłbym prosić o zdjęcie bana.Z góry dziękuje. Mój ip jest identyczny a nazwe mam delek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli nie potrafisz zmienić ip musisz zrobić 100 reklam dla sieci 

 

 

Nie pisz tak, ponieważ jesteśmy tutaj po to by pomagać użytkownikom a nie pisać troszkę na odwal się ze jak nie zrobi 100 reklam to ban. Gracz jest od razu na straconej pozycji. 

 

 

 

Zrób tak jak kolega wyżej Kapsztad napisał. Jeśli będzie źle to będziemy kombinować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...