Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> gówniarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  3 kwietnia 2015, 21:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił: N!SzCzYc!eL.

Dowody:  http://www61.zippyshare.com/v/YbGG1P46/file.html

Świadkowie: Nie potrzeba. Widoczne w screenie.

 

Uzasadnienie: Witam. Chcę złożyc skargę na wyżej wymienionego gracza. Nie dosc, że typ niekulturalny, słownictwo na poziomie wiejskiego gimnazjum to jeszcze wyzywa każdego jak leci. Ale przejdźmy do rzeczy. Zaistniała sytuacja, w której ja i jakiś tam gracz (nie pamiętam nicku) zblokowaliśmy się wzajemnie. Napisałem na czacie "ty ku*** :D" po czym zaśmiałem się na mikro. Kolega również był z deczka rozśmieszony, po czym typek niszczyciel wtrąca się i zwraca się do mnie pewnymi wulgaryzmami zamieszczonymi w screenie. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ja z graczem o nicku niszczyciel w ogóle nie rozmawiałem, a ten perfidnie wtrąca się w naszą konwersację wjeżdżając na rodzinę. Dodam również, że kolega niszczyciel odzywał się przez mikro i daję mu maksimum 14 lat. Także jeżeli dobrze mi wiadomo mikro +16, także złamał kolejną barierę regulaminu.

 

W razie wątpliwości proszę sprawdzic logi.

 

Steam ID gracza, na którego składam skargę : STEAM_0:4:1291922939

 

 

Proszę o surową karę dla tego typka. Mam nadzieję, że również (jak ja) nie tolerujecie takich zachowań. Proszę o weryfikację złożonej skargi.

 

Pozdrawiam.

 

 

PS. Mój nick w grze : Miś Yogi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bede zwracał uwage na serwerze na jego zachowanie oraz przekaże informacje do innych adminów . :)

 

na dowodzie tylko jedno słowo wystepuje normalnie ban wystepuje w postaci 30 minut do godziny .

 

 

 

Bana nie możemy niestety o tak dać , zamykam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ty odpierdalasz za przeproszeniem happy ? Jeżeli nie potrafisz pełnić funkcji UB Team proszę nie pogrążaj się, bo potrzebujemy profesjonalizmu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


juz porozmawialismy chwile @aquax na steam , tutaj napisze ze bardzo przepraszam za to jak sie odniosłem nie zauwazyłem słowo "matka" a to jest obraza rodziców , a na takie coś nie można pozwolić na serwerze . Wiem że nie jest to wymówką ale jak chce pełnić nie mogę pozwolić zrobie tak jak rozmawialiśny . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...