Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka, aby Fighter zaczął coś robić z tym codem. Po pierwsze brak adminów, po drugie jest w ciul nowych propozycji i uwag , które są tylko "obiecane", że zostaną zrobione. Nie było mnie tu z 3 tygodnie, a dalej jakie gówno było takie zostało. Nic nie jest naprawione. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do serwera prócz tego wywalania automatycznie, tak obiecanek było dużo a raczej nic w życie nie wpadło. Powiadasz ze adminów brak? Hmm no więc jestem na serwerze jak tylko mogę jeżeli to mało to przepraszam ale mam też życie prywatne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do adminowania nikogo nie zmuszę ,po za tym są święta każdy ma jakieś obowiązki .Pograłeś chwile na codzie i uważasz ze wszystko wiesz ,może mam specjalnie dla ciebie zmienić wszystkie klasy żeby Ci się ok grało ? Zmiany są wprowadzane na coda  szkoda ze tego nie widzisz ;( .Co do tego ze admini zrezygnowali tez się z tobą nie zgodzę zrezygnowało może 3  +ty ,reszta straciła rangi za to ze po prostu nie grała .Powiedz mi jakie są te nowe propozycje ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie serwer chodzi bardzo dobrze ... adminow jest teraz nie duzo ale staramy sie zeby bylo jeszcze wiecej ... do fightera nie miej duzej pretensji bo jak dla mnie robi miej wiecej tyle ile potrafi ..jedynie mam nadzieje ze beda te mapy o ktrore prosilem .. malo buguje jedynie zauwazylem eldorado ostro buguje i tylko tyle panowie ..pozatym serwer dziala miej wiecej jak nalezy i nie powinniscie sie tak spinac a ze ktos jest nie lojalny lub woli grac gdzieindziej to juz jego sprawa gracze lojalni zotana i beda grali :) tyle odemnie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja propozycja jest taka aby każdy zajął się swoimi sprawami. Każdy z s@, opiekunów sieci bądź administratorów oraz rencistów poświęca przynajmniej 3 godziny dziennie aby serwery oraz forum działało na najwyższym poziomie. Często gram na serwerze i jedyne co mi przeszkadza to niski poziom graczy, poćwiczcie. Nie ma co wytykać błędów bo spędzamy sporo wolnego czasu na skomplikowane sprawy powiązane z siecią. Temat uważam za bezsensowny i zamykam go z przytupem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem Fajter dobrze wykonuje swoje obowiąki skoro tego nie widzisz to twój problem, ja akurat dostrzegam zmiany wprowadzone na serwer mimo iż grać teraz nie moge bo mam kom zrypanego ale wcześniej widziałem wiec nie wiem co Ty masz do zażucenia fajterowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zacząłem dzisiaj grać na tym CodModzie.  Jakoś mi się fajnie gra klasy dobrze dobrane ja niemam zastrzeżeń do tego coda'a

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Do adminowania nikogo nie zmuszę ,po za tym są święta każdy ma jakieś obowiązki .Pograłeś chwile na codzie i uważasz ze wszystko wiesz ,może mam specjalnie dla ciebie zmienić wszystkie klasy żeby Ci się ok grało ? Zmiany są wprowadzane na coda  szkoda ze tego nie widzisz ;( .Co do tego ze admini zrezygnowali tez się z tobą nie zgodzę zrezygnowało może 3  +ty ,reszta straciła rangi za to ze po prostu nie grała .Powiedz mi jakie są te nowe propozycje ?

 

 

Sory że się wtrące ale np. moja propozycja perku na ninje niby zaakceptowana ale dalej cisza :D no i nie wiem czy ten beton został naprawiony bo nie miałem okazji sprawdzic;D

 

 

 

 

 

// ja się nie czepiam tylko chciałem się dowiedziec :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...