Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> logiś odpalony

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: logiś 

Godzina, data zdarzenia: Przed chwilą mapka jeszcze trwa także zaraz wrzucę demko. 

Mapa: De_dust2 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):  http://hltv.1shot1kill.eu/srv23582/HLTV-1504031605-de_dust2.dem.zip od poczatku rundy 

STEAM_ID/IP cheat`era: STEAM_0:0:59728394

Uzasadnienie: Sobie spostrzegłem gracza na wh perwidne wh ale nitk nie reaguje bo ma stema więc wszedłem sobie na banita patrzę aktywny ban za ss ten gracz gran on/off gdy tylko mapka się skończy wrzucę demko z wh najlepsza akcja jest gdy rzuca 2 he a gracz z tt wychodzi on czeka chodz nie wie ze wyjdzie nie wiem kupić teraz steama za 7zl i czeatować to nic szczególnego.  To  jest DD2 #2 

 

 

 

Aktywny ban na banicie za ss nie wrzucam linku ponieważ nie będę reklamował innego serwa sami zobaczcie. 

 

 

 

Dorzucam tutaj całego banita kolegi jeszcze: 

 

 

 

http://banid.pl/pub?liczne=0:0:59728394

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie banid nas nie interesuje że ktoś miał bany na innych serwerach . Jeżeli chodzi o demko , przeanalizowałem je obejrzałem i mam pytanie gdzie ty widziałeś tam wh ? dla mnie normalny skill , sprawdzanie rzeczy nie wiem może po prostu gracze byli słabi w tym momencie i tak grali ? nie wiem dla mnie czysty , temat zamykam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...