Skocz do zawartości
Toxi

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina PAJUTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 12:06

 

Nick admina/gracza, który zawinił: PAJUTEK ,admin OnlyDD2 #1

 

Dowody: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=47014 ,demko: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1504021148-de_dust2.dem.zip

Świadkowie: Myślę że cały serwer

 

Uzasadnienie: Więc tak, dostałem bana od wcześniej wspomnianego admina PAJUTEK o powodzie 'reps'. Według mnie nie słuszna( nie tylko mnie, wycinek z sb:

 

6isi77.png

 

Na ale przejdźmy do seritum sprawy. Zajmijmy się więc demkiem:http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1504021148-de_dust2.dem.zip. Runda w której dostałem bana zaczyna się dokładnie w 17:18, więc tak idę sobie spokojnie do górnego, następnie wchodzę do dolnego, chwilę skanuję galę i wracam na schody sprawdzić czy ktoś nie wchodzi z b. Później idę środkiem do anarchi i sprawdzam czy na długiej jest jakiś CT'ek, następnym moim krokiem było sprawdzenie czy ktoś nie robi pleców na długą z b przez resp TT. Na samym respie jestem może 15 sekund cały czas w ruchu więc nie mam mowy o kampienu. Widzę że czysto więc idę sobie do anarchi i i widzę że zostałem zbanowany dokładnie o 19:08. No ale jeśli według admina górny, dolny, środek, anarchia i długa to resp to spoko... Jeśli admin banuje graczy to niech sprawdza dobrze a nie ,ooo zbanuję sobie tego, a nie może teraz tego dla urozmaicenia. Ta cała sytuacja jest dla mnie śmieszna ponieważ banujecie graczy bez powodów i nikt nie wychodzi na tym na plus,bo wy tracicie graczy( w najlepszym wypadku na czas bana) a gracz nerwy i czas na odwołanie. Proszę o ukaranie admina w odpowiednim dziale, myślę że się nauczy i będzie teraz lepiej oglądał graczy których ma zamiar zbanować. Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem demko. Opis kolegi jest najbardziej prawdziwy. Nie było w tym nic z kampienia na respie. Ewidentnie wrócił, że sprawdzić co się dzieje, a admin obserwował jedynie urywek po swojej śmierci, jak kolega wszedł na respa, żeby zobaczyć co się dzieje, później poszedł pilnować środka.

 

 

Już raz była taka sytuacja, z brakiem reakcji ze strony tego admina i otrzymał upomnienie. W tym wypadku nie upewniłeś się, jak wyglądała sytuacja, tylko po śmierci zobaczyłeś gracza w okolicach respa i dałeś bana, więc na upomnieniu się już nie skończy.

 

 

Skarga słuszna. Admina nagradzam pkt ostrzeżeń w dziale admin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...