Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Prośba o UnBana [DD2#2]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry
:* Yo.Ur.I # Hrabia

Godzina, data zdarzenia
:02.04.2015 07:55 

Mapa
: de_dust2

STEAM_ID / IP
:STEAM_0:1:53493631

      Uzasadnienie
: Wiec tak, po pierwsze nie mogę pojąć jak admin może sobie banować kogo popadnie bez dawania ss'ów. Jeśli ma on (admin) jakieś dowody na to że czitowałem niech je tutaj przed stawi sam jestem ciekaw jakie ma usprawiedliwienie. Ja na miejscu H@ miałbym takiego admina dawno pozbawione tej funkcji. Bo jeśli ktoś nie jest pewien że ma czity to niech zrobi mu ss'y- Moja ŚWIĘTA zasada adminowania. Cóż można wiecej napisać, wszedłem na serwer zagrałem może trzy rundy, (nie wiem nawet jakie miałem staty) i nagle widzę ban. No cóż pomyslałem sbie ze bede musiał ss'y wstawić. Lecz to co było napisane w powodzie bana zszokowało mnie na maxa. "Czitowanie" i wpadłem w śmiech.


     Na koniec mogę tyko prosić o rozpatrzenie mojego przypadku i oby ten admin co mnie zbanował nie był w UnBan Team'ie. Przepraszam jeżeli napisałem coś nie tak, bądź jeżeli się powtarzałem, ale jest to mój pierwszy taki ban gdzie, dostałem bana bez ss'ów, przy czym jak już mówiłem, grałem może z 5 min.  Zastanawia mnie jak to rozwiążecie. A i jeszcze nie wiem dlaczego nie macie amxbans, chciałem się dowiedzieć kto był tym adminem banującym.

Dziękuję Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zmień czerwoną czcionkę na inną, ponieważ tą czcionką mogą posługiwać się wyłącznie H@

 

 

 

 

to nie twój dział :) 

 

 

 

admina ganja mafia o wyjasnienie sytuacji , o przedstawienie dowodów 

 

 

 

admin ma 24 godziny na przedstawienie dowodow ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...