Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na ELO ELO 5,2,0

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina : między 23:59 a 00:05  ( 2015-04-01 na  2015-04-02 )

 

Nick admina/gracza, który zawinił: "ELO ELO 2,5,0" 909 STEAM_2:0:327808706  74 20:48   80    0

 

Dowody:

 

wycinek z konsoli

 

 

 

gdzie moj nick ? :( killed ELO ELO 2,5,0 with m3

 

Kicked :"sg"

 

 

 

Klikałem na HLTV ale nic sie nie dzieje poza odświerzeniem strony stąd brak demka.

 

 

Świadkowie:

 

 "D@wi_:D" 906 STEAM_ID_LAN  61 17:16   21    0

 

 

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Grając w drużynie terro 2 na 2 osoby w Ct był Administrator.Staty w tabeli Admina 15:25

 

włączony był auto respawn czy też tryb death match mapa de_dust 2 (która Admin zmienił gdy tylko wszedł bez niczyjego

 

zdania czy też pytania czy ktoś chce zmianę) Grałem klasą Inżynier która stawia SG działa i ustawiałem 2-3 koło naszego respa (tt)

 

 dokładniej idac w kierunku drzwi od respa TT abysmy tt mogli sie respić bez obawy ze ktos z CT stoi u nas na respie i pakuje kulkę w łeb od razu po zrespieniu (przypominam ze SG nie było na respie tylko w okolicy miedzy drzwiami do długiej a droga na gale miedzy nimi a galą precyzując.Zastrzeliłem z Shot-gun'a owego Admina i od razu otrzymałem kick'a z powodem " SG " bez zadnego ostrzeżenia wcześniej o nie stawianiu działek de fakcto kawałek naszego mojego respa TT gdzie miały dawac mi/nam mozliwosc respienia sie zwyczajnie.Nie jest to moiim zdaniem uczciwie przyznany kick.Wiec prosze o rozpatrzenie tej Skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Każda skarga musi być poprzedzona dowodem w postaci demka, jeżeli HLTV napisz do Opiekuna Serwera z prośbą o demko.

 

Poza tym to tylko kick, jeżeli takie sytuacje się powtórzą przyjrzymy się sprawie. Na teraźniejszą chwilę nie ma się o co kłócić.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawo do zamykania skarg na adminów mają tylko moderatorzy, super moderatorzy, super admini i H@. Za niedostosowanie się do powyższego będą rozdawane nagrody, z której najdelikatniejsza to ostrzeżenie na forum. Pamiętaj o tym następnym razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...