Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na ADMINA : NaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 01.04.2015r 17:05

Nick admina/gracza, który zawinił: NaQ

Dowody: SSy


26wd9uhk7yjx_t.jpg

3wwpwsc90wuz_t.jpg

Świadkowie: cały serwer aktualnie grający w tym 2 adminów (Olcia , Czarna ) + ten niepełno sprytny admin (Naq) 
Uzasadnienie: bez powodu obraża mnie "ADMIN" wyzywa od gimbusów :) chociaż sam piszę "wlocz" jego zachowanie świadczy o tym kto tu jest na prawde "gimbusem" :) nawet zapewne nie zna znaczenia tego słowa. Moim zdaniem tacy ludzie hmm dzieci , nie powinny być Adminami :) 

 

 

PS:

NaQ napij się meliski na pewno pomoże na twoje nerwy , albo najlepiej zmień grę na jakieś kucyki pony to nie będziesz taki nerwowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałam z adminem ma zły dzień, co oczywiście nie usprawiedliwia go do wypisywania takich wulgaryzmów, na serwerze także dostał upomnienie ,oczywiście zostanie ukarany ostrżeżeniem! Jeśli jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy zostanie odebrana ranga. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:) ma Admina ma władze. heh.. żałosne troszkę :) nawet odpyskować nie mogę bo to ja będę ten gorszy. Jak ma zły dzień to niech wyłączy komputer :) i idzie się przewietrzyć  , a nie wykorzystuje prawa admina , normalny gracz dostałby już bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

:) ma Admina ma władze. heh.. żałosne troszkę :) nawet odpyskować nie mogę bo to ja będę ten gorszy. Jak ma zły dzień to niech wyłączy komputer :) i idzie się przewietrzyć  , a nie wykorzystuje prawa admina , normalny gracz dostałby już bana.

 

 

Dostał ostrzeżenie więc odpowiedział za te słowa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...