Skocz do zawartości
Mój nick do Dzejkobs

Podanie o admina Dzejkobs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dzejkobs

 

 

 

Wiek: 18 lat

 

 

 

Doświadczenie w byciu adminem: Mam admina na Batonie , jestem tam adminem od koło pół roku , wiec ogarniam wszystko :D

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

 

 

Staż w CS-się: kolo 8-9 lat

 

 

 

Dlaczego ty: Bo zdarzają się przypadki w których nie ma admina , a jest cheater , np. dzisiaj kolo 12-13 grał cheater o nicku " . " , miał ewidentnie  wh i aim'a , każdego wkurzał , admina nie było , a jak się zjawił to tego gracza nie było , wiec chce mieć admina bo dosyć często gram na serwerze :D

 

 

 

Czas jaki dziennie spędzasz na CS'a: zależy kiedy wróce do domu , a tak to od 15-16 do 22.

 

 

 

Kontakt , steama nie mam ale mam gg : 42425819 , i także na forum można sie skontaktować .

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Dzejkobs/80.72.34.124:27034/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarze kropka i wydaje się ogarnięty, więc trudno mi uwierzyć w to że czitował, stary byk jest, swoje w głowie ma, jeżeli jednak czitował trzeba było nagrać demo i podesłać na forum w dziale ubt, na pewno dostałby bana. Wracając do podania jestem na średnie tak, odzywasz się, grasz, choć nie tak dużo jak napisałeś, jesteś lubiany i takie tam. Adminków brakuje więc przydasz się.

 

 

 

@edit

 

 

 

Admin na batonie? Masz firmę snikersów czy jak ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że można było by dać mu szansę, chociaż na okres próbny.

 

 

 

* Aktywny (daje radę wyrobić normę) +,

 

* Dogaduje się z graczami +. 

 

* Zgłasza na u@ +,

 

* Wiek +,

 

* amx +,

 

* Wystarczająco godzin +.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic przeciwko tobie, więc uważam że można było by dać dać ci szansę zostania u nas Adminem, ponieważ wszystko z twojej strony jest na + poza brakiem Steam, (Wiek, Amxx, Godzinki, Zgłaszasz na u@ Itd...). Uważam tak samo jak Atsui, można dać ci szansę i przyjąć cię na okres próbny 2 tygodni, tak abyś mógł pokazać czy ci będzie zależało na tym stanowisku, i jakim w ogóle będziesz  Adminem przez ten okres próbny.  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic przeciwko tobie, więc uważam że można było by dać dać ci szansę zostania u nas Adminem, ponieważ wszystko z twojej strony jest na + poza brakiem Steam, (Wiek, Amxx, Godzinki, Zgłaszasz na u@ Itd...). Uważam tak samo jak Atsui, można dać ci szansę i przyjąć cię na okres próbny 2 tygodni, tak abyś mógł pokazać czy ci będzie zależało na tym stanowisku, i jakim w ogóle będziesz  Adminem przez ten okres próbny.  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...