Skocz do zawartości
Vito Corleone

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> podanie Vito Corleone

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vito Corleone

 

Wiek: 32

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 0

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1

 

Staż w CS-sie: no juz moze z 10 lat 

 

Steam / NonSteam: Steam od 07.08 2008

 

Dlaczego Ty: nie lubie gdy w grze przeszkadzaja cheaterzy

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zalezy od nastroju ok 2-3h a nawet 5

 

Kontakt: o.mariusz83_wp.pl

 

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://cache4.gametracker.com/player/Vito%20Corleone/80.72.34.124:27034/           chyba to to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście nie zauważam od dłuższego czasu złego zachowania u Vita, dlatego stanowczo na tak. AMX zawsze można się nauczyć. I na offtopie: bez urazy Venix, ale zawsze wytykasz ludziom ich przewinienia, nawet jeśli zostały popełnione dawno. Czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do wypowiedzi Venixa, nie boj sie chlopie ma nas byc 15, nie wywala Cie, a co do vito, jestem jak najbardziej na tak, nie ma mnie na serwie, pisze kulturalnie na steam jest cheater podaje nick, nie spamuje na chacie, mily dla graczy, a jesli chodzi o lamanie przepisow, zdarzy sie ze o sekunde czy 2 za wczesnie uzyje /ks ale Ty Venix robisz tak samo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co do wypowiedzi Venixa, nie boj sie chlopie ma nas byc 15, nie wywala Cie, a co do vito, jestem jak najbardziej na tak, nie ma mnie na serwie, pisze kulturalnie na steam jest cheater podaje nick, nie spamuje na chacie, mily dla graczy, a jesli chodzi o lamanie przepisow, zdarzy sie ze o sekunde czy 2 za wczesnie uzyje /ks ale Ty Venix robisz tak samo ;)

 

 

Ale Tasior czy ty nie mozesz zauwazyc ze poprostu napisalem co zauwazylem u niego podczas grania ? po cholere probujesz zrobic z siebie jakas matke polke ratujaca od zaglady . Wgl cala twoja wypowiedz jest bezsensowna bo jezeli lamanie przepisow to nie o 1 s albo o 2 bo nie licze az tak dokladnie grajac ale chodzi mi o dzialka zle postawione czesto zdarzalo sie ze dawal miny pod drabinkami wiec dziekuje bardzo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie róbicie sobie pogawędki pod podaniem. Tutaj chcę widzieć tylko wypowiedzi na temat kandydata. Co do podania. Moim zdaniem, nadajesz się. Wystarczy, że troszkę się podszkolisz i będzie wszystko okej. Jeśli chcesz to zapraszam na TeamSpeak'a, tam wyjaśnię dokładnie co i jak.

 

 

Przyjmuję na okres próbny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...