Skocz do zawartości
FILO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Mapa Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mala propozycje odnosnie tej mapy :) moze by tak ja wykasowac bo na niej ludzie gdy nie ma admina łamia notorycznie regulamin.. mozna ja wykasowac i wkoncu dodac kilka normalnych map tyakich jak zwykly aztec czy tez dust 1 lub cbble albo normalny kabul , militia ... bo widze nikt sie za te mapy niechce wziac ... co jest juz naprawde denerwujace ..ludzie prosza o to juz bardzo dlugo i tylko obietnice tak zrobie... ale dalej jest to samo ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie alexandra powinna zostać, fajnie się na niej gra. Usuwanie map nie rozwiąże problemu lecz powiększy, co do tych map jak zwykły dust czy kabul to masz racje. Powinno się dodać takie mapki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


alexandra to istne pieklo jak nie ma admina - ciagle skany i txt bo latwo wskoczyc. jestem za jej usunieciem. 

 

 

 

Mi tez juz dawno obiecywano zmiane map. Ciagle to samo a podstaw brakuje - jak FILO napisal gdzie jest aztec, dust, cbble ? 

 

 

 

oraz przypomne ze nadal wywala graczy na niektorych mapach - zadziej ale wywala

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za usunięcie mapy de_alexandra, tak jak powiedzieli koledzy wyżej nie ma Admina to tam jest istne piekło, sam to potwierdzam jak i jestem za wgranie tych map które podali Koledzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...